Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Monety i wysyłka do USA

Witam Potrzebuje wysłać do USA złotą monetę 20$ - czy można to wysyłać Pocztą Polską (przesyłka ubezpieczona) Czy są z tym jakies problemy - np w US nałożą jakieś cło lub nie daj Boże zarekwirują monetę ? Może już ktoś z Was wysyłał coś podobnego za ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 305 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

witam jestem nowy czy ktoś mi pomoże?

witam serdecznie, mam pare pytań, dla waś będą one pewnie banalne, o ale tak to jest jak się zaczyna chciałabym wystawić parę rzeczy jestem osobą prywatną, zarejestrowana jestem na ebay pl, i chciałabym tylko sprzedawac w Polsce, czy to trzeba jakoś ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 43 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwrot towaru z Niemiec i kosztów transportu kto ma rację.

Proszę o pomoc miesiąc temu jeden z klientów zamówił u mnie towar wraz z przesyłką. Towar kosztował 102,- Euro transport z Polski do Niemiec 12,- Euro. Aukcja była wystawiona na ebay.de. Po otrzymaniu przesyłki tego samego dnia Niemiec postanowił zwr...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2110 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak jest z ceną wysyłki; paypal

Chciałbym trochę sprzedawać za granicę, w formularzu są kontynenty oraz kilka krajów, w tym Wlk. Brytania i Niemcy (te państwa to inne kontynenty?). Mnie interesuje sprzedaż do krajów UE bo poza unię są jakieś cła na których się nie znam. Tu następne...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 93 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Propozycja użytkownika z USA wysyłki bezpośrednio do Pakistanu?

Witam Dostałem propozycję od użytkownika zarejestrowanego w USA dotyczącą sprzedaży iphone'a. Chcę on go kupić dla swojego przyjaciela z Pakistanu i pytał się czy możliwe byłoby żebym bezpośrednio od siebie wysłał do niego. Chce zapłacić Paypalem wię...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 76 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przewalutowania na PayPalu- pomoc!!!

Witam, jestem zarejestrowany na irlandzkim Ebayu.Do tej pory kupowałem,teraz zamierzam prowadzic mały sklep. Posiadam konto w irlandzkim banku.Byłem zarejestrowany na PayPal.ie, jednak wraz ze zmianą adresu na polski,musiałem wyrejestrować się z PayP...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 88 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Aukcja na liście przedmiotów - From: Poland ? ma to znaczenie ?

Czy ma to jakieś znaczenie że lokalizacja przedmiotu jest z PL ? czy np. ludzie nie omijają tych aukcji ? które są spoza ich państwa. np wystawiając na UK i potem na liście przedmiotów z danej kategorii wyświetla się lokalicacja przedmiotu - From Pol...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 66 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

likwidacja konta i założenie nowego

Z racji, że konto mam od 3 lat, a dopiero teraz zamierzam sprzedawać to czy jest możliwość likwidacji tego konta i założenia nowego ? Boję się, że data 2007 będzie odstraszać potencjalnych kupców.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 78 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż do DE i UK przez sklep ebay - pytania

Witam, chciałbym sprzedawać do Niemiec i Angli. Planuję wystawiać ok 100 aukcji w miesiącu, dlatego też oplacalne będzie założenie np. małego sklepu za 9.95zl i opłaty za aukcję 0,15. Chcąc sprzedawać na ebay.de i ebay.co.uk aukcje kup teraz za 0,15 ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 45 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

nowe wymagania na eBay.com / de / co.uk

cytuje ze strony http://pages.ebay.pl/export/ W kwietniu 2010r. wprowadzone zostaną nowe wymagane minimalne standardy obsługi dla sprzedawców w serwisach: eBay.com (USA) eBay.de (Niemcy) eBay.at (Austria) eBay.ch (Szwajcaria) eBay.co.uk (Wielka Bryta...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 101 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z wystawieniem aukcji na fr

Probuje wystawic aukcje na ebay.fr i nic z tego konto pay jest zarejstrowane wplaty otrzymalem ale nie moge potwierdzic tozsamosci co robic? . Moze ktos z uzytkownikow prowadzi sprzedaz we francji i pomoze Bardzo prosze

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 35 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wystawiam aukcje na ebay.co.uk - czy są one widoczne?

Witam Od niedawna zaczełam przygodę z ebayem - wystawiłam trochę aukcji na ebay UK i mam pytanie - czy te aukcje są tam widoczne ? nie wiem co mam myśleć jakoś mało jest ogólnie wyświetleń na tych aukcjach, siedze i szukam po opcjach ale nie mogę nic...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 3015 Wyświetlenia
  • 8 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań