Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

zwrot przedmiotu

mam pytanie czy kupijący po wystawieniu mi komentarza (pozytywnego) i minięciu 20 dni może zarządac zwrotu pieniędzy i odesłania przedmiotu??? czy może ponownie wystawic mi negatywa ??

Sprzedaz na ebay .

Witam co musze spełnić aby moje aukcje wyświetlały sie na jak najwiekszej ilości zagranicznych ebayów ?? Czy wystarczy że wystawie na ebay com ??? Czy moge to zrobic wystawiajac po przez ebay .pl ?? i zaznaczyc jakąs opcje ?? Z góry dzięki za odp.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 147 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zdjęcia w treści opisu

Witam  dopiero zaczynam sprzedawanie na e bay i bardzo proszę Was o pomoc. W jaki sposób można umieścić zdjęcia, tak by wyświetały się z pod moim opisem aukcji. Chciałbym zamieścić kilka większych zdjęć. Generalnie korzystam z imageschack do np. umi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 5173 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Konto w hong kong ??

Witam czy istnieje jaka kolwiek możliwość załozenia konta w HK aby ominąć te wszystkie opłaty na ich konta ?? naprzykład jakieś konta intenetowe dla osób nie bedacych chińczykami ? Za pomoc w rozwiązaniu tego problemu i pomysły serdeczne dzięki.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 473 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pytanie odnoścnie erotyki

Mam pytanie : Chciałem wystawic wibrator na ebay.com/co.uk itd i nie moge znalescv zadnej kategorii, nie moge nawet znalesc zadnej aukcji z wibratorami etc. Czy wystawianie tego typu akcesoriów jest nielegalne na ebay? Czy moze musze cos zaznaczyc w ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 419 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

OSZUKANI PRZEZ KUPUJACYCH Łączmy się

Witam po przeczytaniu wielu postów na tym forum widzę iż wyłudzeń zwrotu pieniędzy za otrzymany towar jest tu cała masa nie licząc tych którzy się nie ujawnili publicznie, jest to nagminna sytuacja i PAY PAL ma ją generalnie w DUPIE moja propozycja j...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 726 Wyświetlenia
  • 11 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

List polecony z potwierdzeniem odbioru?

Witam, jestem tutaj nowy. Trochę poczytałem forum i zauważyłem kilka postów, w których ludzie skarzą się, że wysłali poleconym za granicę, a kupujący stwierdził, że przesyłka nie dotarła, i po założeniu sporu PayPal przyznał rację kupującemu. Moje py...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 9374 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przedmiot sprzedany do Nigerii Problem

Mam problem. Kupił ode mnie Nigeryjczyk laptopa. Przelał pieniądze swojemu bankowi który nazywa się Barclay's Bank. Dostałam informacje że pieniądze są na koncie właśnie w tym banku ale dopóki nie wyśle ( nie prześle numeru transakcji)nie wyślą pieni...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 212 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay.de sprzedaż ekskluzywnych luster

Witam. Poszukuję osoby,która posiada konto na niemieckim ebay-u i chce zacząć współprace (sprzedaż ekskluzywnych luster ). Prowizja i szczegóły do omówienia około 10%, koszt jednego lustra około 700-900 i w górę. Jestem producentem tych luster Pozdra...

Widoczność aukcji, odwiedzalność oraz pozycja w wyszukiwarce?

Witajcie, mam problem z moimi aukcjami a dokładniej to wystawiłem 12 aukcji i żadnej nie umie znaleźć w wynikach wyszukiwania na żadne hasła. To jest jedna z nich: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=280538410632&ssPageName=...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 150 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay.com usuwa mi aukcję.

Witam, mam problem ebay.com usuwa mi aukcję. Wystawiam na aukcjach markowe rzeczy i są one notorycznie likwidowane. dlaczego niektórzy mogą je wystawiać i nie mają usuwanych, a ja mam?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 172 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Liczenie dni cases

Witam Jeśli przedmiot został kupiony 23-05-2010 i nie został zapłacony, to 36 dzień - OSTATNI dzień zakończenia otwartej sprawy PRZYPADA NA KTÓREGO CZERWCA 28, czy 29 ? Liczy się od 23-05, kiedy przedmiot został kupiony, czy od 24-05, czyli od dnia n...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 99 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak ustawić opłaty w ebay.com

Witam, chcę wystawić przedmiot na ebay.com. Problem zaczął się w momencie ustawienia opłat, zupełnie nie wiem jak to zrobić jakie opcje ustawić przy USA, a jakie przy całym świecie. Przedmiotem który wystawiam jest apaszka, czyli w miarę lekka. Bardz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 106 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań