Sprzedaz na ebay .

4good_shop
Użytkownik
Witam co musze spełnić aby moje aukcje wyświetlały sie na jak najwiekszej ilości zagranicznych ebayów ??

Czy wystarczy że wystawie na ebay com ???

Czy moge to zrobic wystawiajac po przez ebay .pl ?? i zaznaczyc jakąs opcje ??


Z góry dzięki za odp.
Wiadomość 1 z 8
ostatnia odpowiedź
7 ODPOW. 7

Sprzedaz na ebay .

najlepiej sprzedawać towar tam, gdzie jest na niego popyt.

nie radzę wystawiać na PL, bo to ma sens jeśli zagraniczni kupujący użyją wyszukiwarki zaawansowanej, mają swoje ebay'e i tego nie robią

a jesteś zarejestrowany i zweryfikowany na PayPal, masz połączone konto eBay z PayPal, masz zweryfikowane konto bankowe, jesli nie musisz naprzód wykonać te kroki.

pozdro
Wiadomość 2 z 8
ostatnia odpowiedź

Sprzedaz na ebay .

4good_shop
Użytkownik
Witam

Konto mam .

Robie przez PP kilkadziesiąt przelewów w miesiącu . Jak i przelewam kase na swoje konta w polsce i z tych kont na PP wiec wszystkie werfikacje przeszedłem. Z tego co pamietam to kiedyś mi kazali wysyłac jakieś dowody i itp aby cos tam odblokowąc czy zwerfikowac więc to chyba własnie ta werfikacja..... W każdym badz razie obracam kasa i nie ma problemów. Wszystkie konta dodane itp.

Co do połaczenia konta ebay z PP to tego na 100 % nie mam a wiec jeśli mogę spytać jak to zrobić ?
Wiadomość 3 z 8
ostatnia odpowiedź

Sprzedaz na ebay .

Wejdź na konto Mój eBay, zakładka Moje konto i w sekcji informacje o koncie PayPal kliknij przycisk 'powiąż moje konto PayPal', postępuj wg intstrukcji.

Prosta sprawa 😉
eBay.pl to Twoje okno na świat!
Wiadomość 4 z 8
ostatnia odpowiedź

Sprzedaz na ebay .

Poradze ze mozesz wystawic na ebay.com i wybrac opcje widocznosci na ebay w UK (za niewielka oplata) i to jest chyba najwieksza audiencja: miejscowi + wizytujacy.
Wiadomość 5 z 8
ostatnia odpowiedź

Sprzedaz na ebay .

4good_shop
Użytkownik
Bardzo wam dziękuje za pomoc , powiem wam że przeszedłem na eBay ze względu na to iż mogę handlować z całym światem a nie to co na Allegro , no i pomoc na allegro nikt mi tak spójnych i pomocnych wypowiedzi nie udzieli.


Mam jednak jeszcze jedno pytanie poniewaz czytajac to forum natknołem sie na dużo postów wyrazajacych swoje nie zadowolenie dot PP i ich postępowania oraz tego że sa osoby które specjalnie podaja iz nie dostały paczki po to aby miec towar i kase jeszcze raz ?? Jak sie przed tym uchronić czy poprostu trzeba wszystkie pieniądze zabierac z konta PP ??
Wiadomość 6 z 8
ostatnia odpowiedź

Sprzedaz na ebay .

Usuniecie pieniedzy z Paypala spowoduje blokade konta az zaplacisz zatem nie jest to wyjsciem z sytuacji na ktorym mozna cos budowac.

Wysylaj tylko poczta z numerem do sledzenia a uchronisz sie od odpowiedzialnosci w razie zaginiecia przesylki - tak przynajmniej oglasza Paypal.

W praktyce roznie to bywa, jak czytam tu na forum, ale jestem przekonany ze posiadajac dokument potwierdzajacy dostawe masz powazny argument obrony.
Wiadomość 7 z 8
ostatnia odpowiedź

Sprzedaz na ebay .

Jak sie przed tym uchronić czy poprostu trzeba wszystkie pieniądze zabierac z konta PP ??

tak jak pisze stamps222 albo zablokuja konto, a jak nie zablokują to PP zwraca się do Twojego banku i ściągają kasę konta bankowego

ja tam z PP nie mam żadnych problemów, żądam aby mi pałcili tylko PP, wysłałem ponad 1700 przedmiotów w ciągu 3 lat na 4 kontynenty (Europa, oby dwie Ameryki, Australia i Afryka)
przekręt nigeryjski u mnie kupuje, bo nie sprzedaję towar co był ich zainteresował 😄

wysyłaj listem poleconym priorytetowym (towar do 2 kg włącznie) ewentualnie możesz przesyłkę ubezpieczyć,
Wiadomość 8 z 8
ostatnia odpowiedź