Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Prośba o pomoc.

Chciałbym sie dowiedzieć jak dokładnie wygląda sytuacja z dokonaniem zakupu towaru znajdującego sie w Wielkiej Brytani oraz Bułgari. Czy obchodzi sie bez cła czy są jakieś dodatkowe opłaty? Dziekuje i pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 138 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

problem z odebraniem zakupionego towaru

Mam problem z odbiorem towaru.Wygrałem licytację,zapłaciłem za towar. Otrzymałem maila od sprzedawcy że "dziękuje za wpłatę ale nie może wysłać mi przedmiot ponieważ mieszkam w Polsce i mam 0 opinii,ale będzie dobrze jak wyślę mu pieniądze na konto "...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 283 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

cło z Hong Kongu

witajcie, mam zamiar kupić kilka padów do ps3, łącznie wyniesie mnie to około 80 funtów, wiem, że jest to mniej niż 150 Euro, jednak mam pytanie, gdyby urząd celny chciał mi udowodnić, że zapłaciłem więcej i wartość jest zaniżona wystarczy im zanieść...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 500 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PROCEDURY ODPRAWY PRZESYŁKI

Czy ktoś się oriętuje, jaka jest procedura odprawy przesyłki spoza UE od osoby fizycznej do osoby fizycznej? 1.Chodzi mi o np.terminy, czyli ile czasu przesyłka może leżeć w UC? 2.Czy celnik może nas straszyć, że przesyłka może wrócić do nadawcy(z te...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 601 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Uzywane czesci a clo w polsce?

Witam Niedlugo zamierzam zaczac sprEdawac uzywane czesci do quadow z USA na eBayu, posiadam legalna dZialanosc gosp. w polsce I mam maly dylemat poniewaz nie wiem czy w momencie kiedy wartosc uzywanej czesci jest mniej wiecej 45 $ nadal musze placic ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 365 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Firma CZY LEGALNIE !!!

Witam za dokladnie tydzień będę miał Firmę. Będę niektóre rzeczy kupował z krajów wschodnich Hongkong itd. będą to rzeczy podkreślam LEGALNE w sensie prawnym na które nie muszę mieć licencji i zezwolenia. Sprawa polega na tym że od nie których osób u...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 169 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jestem tu nowy . Proszę o pomoc

Witam  mam pytanie chcę zakupić sobie te buty . W Polsce nie moge ich dostać szukałem nawet w większych miastach http://cgi.ebay.pl/NIKE-VANDAL-HI-LEATHER-White-Orange-Navy-dunk-high-10_W0QQitemZ180332403157QQcmdZViewItemQQptZUS_Men_s_Shoes?hash=ite...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 459 Wyświetlenia
  • 15 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Dostawa kurierem DPD czy airmail - z Anglii?

Właśnie dokonałem pierwszego zakupu z zagranicy z płatnością PayPal i wybrałem dostawę DPD żeby móc śledzić przesyłkę. Chciałbym ustalić aby w przyszłości wiedzieć co jest lepsze DPD czy "airmail" z Anglii do Warszawy? Poproszę o opinie w tym temacie...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1608 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupowanie w Korei Płd.

Czy ktoś z was kupował/uje coś w Korei Płd.? Gdzie mogę dowiedzieć się jakie są opłaty celne za towar? Chcę kupić pewien towar i nie wiem ile wyniesie opłata celna - czy w ogóle to się opłaca. Muszę wiedzieć jak naliczają tą opłatę, bo taki sam towar...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2016 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupowanie we Włoszech

Czy ktoś z użytkowników kupował lub kupuje coś we Włoszech? Zależy mi nie tylko na opiniach o sprzedawcach z ebay ale również o tych którzy nie sprzedają na ebay ale tylko w internecie. Zatem czy ktoś kupował coś kiedyś w sklepie internetowym we Włos...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 227 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

prosze o pomoc

witam, zakupilem przedmiot z honk kongu na aukcji która została pozniej usunięta, towar został wysłany do mnie jednak zatrzymał go urząd celny który domaga sie screena z paypala i aukcji, niestety ebay nie chce mi udostepnić aukcji tlumacząc sie tym ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 222 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nie kupuj w USA!

Witam, chciałbym przestrzec wszystkich przed zakupami w USA. W prawdzie użytkownicy e-bay za atlantykiem są uczciwi to niestety system przesyłek między naszymi krajami niedomaga. Osobiście straciłem już ponad 500 zł na przesyłkach, które zostały ukra...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2083 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przesyłka

Urwało mi się śledzenie przesylki.... ostatnia informacja byla 10 wrzesnia ze wylaciala z SAN FRANCISCO.... od tej pory nie mam zadnych informacji. Mam się już martwić?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 646 Wyświetlenia
  • 16 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Po jakim czasie muszę zareagować?

Witam. Kupiłem na ebay.de karty do magic the gathering. Aukcja zakończyła się 02.09.2009. Zapłaty dokonałem 08.09.2009 e systemie PayPal. Niestety do dzisiaj przesyłka nie dotarła i nie mam także kontaktu ze sprzedającym. Po jakim czasie muszę podjąć...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 193 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania