anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostawa kurierem DPD czy airmail - z Anglii?

Właśnie dokonałem pierwszego zakupu z zagranicy z płatnością PayPal i wybrałem dostawę DPD żeby móc śledzić przesyłkę. Chciałbym ustalić aby w przyszłości wiedzieć co jest lepsze DPD czy "airmail" z Anglii do Warszawy? Poproszę o opinie w tym temacie. Czy "airmail" jest przesyłką rejestrowaną lub w inny sposób bezpieczniejszą od DPD? Czy airmail dochodzi u nas pocztą, czy muszę się udać na lotnisko? Dpd wziąłem chyba bez ubezpieczenia, bo nie widziałem opcji żeby ubezpieczyć.
Pozdrawiam,
Marek
Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Dostawa kurierem DPD czy airmail - z Anglii?

Airmail jest to usługa nie rejestrowana, która wg poczty królewskiej "dochodzi" 4 dni po nadaniu, a w praktyce jest to max 7-8 dni. Taką przesyłkę listonosz wrzuca do skrzynki.
natomiast jesli chcesz rejestrowaną zawsze wybieraj International Signed for, która "dochodz" do 5 dni, a ponieważ mieszkasz Wawie ten czas skraca się przynajmniej o 1 dzień.
Jak ja kupuję to patrzę tam gdzie, sprzedawcy oferują wysyłkę pocztą, ponieważ wg mnie dochodzą szybciej i jest taniej.
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź