Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

brak nazwy miejscowości w ebay.de

witam.od jakiegos czasu nie widzę nazw miejscowości sprzedawców na ebay.de. teraz zamiast lokalizacji jest :" Angemeldet als privater Verkäufer".wszyscy tak mają czy po prostu to moja przeglądarka szwankuje?a może to ustawa o danych osobowych??ciężko...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 401 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

USPS Out of Foreign Customs, 2010-12-03, 09:01:00 - co to oznacza ?

Witam - zakupiłem niedawno przedmioty (elektronike) w USA ... czy zapis -" USPS Out of Foreign Customs oznacza "że paczka przeszła już kontrolę celną i teraz tylko czekać na pocztę polską?cały log - USPS Out of Foreign Customs, 2010-12-03, 09:01:00 I...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 72 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

EMS - jak długo trzeba czekać??

Witam. Zamówiłam jedną rzecz z Chin. Mam tracking number i na stronie EMs sprawdziłam co z wysyłką. Pisze że 31.07 przesyłka została wysłana, następnie 01.08 - wyjście z obcego obszaru celnego. Nie pojawiła się żadna aktualizacja od tamtej pory, a mi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 20693 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Spór z kupującym - prosze o info

W skrócie miałam spór z kupującą na ebay.uk ,dziś dostałam taką odpowiedz:1)"A case has been opened because the buyer has an issue with an item purchased from you. We reviewed the case and issued the buyer a refund of £59.00. The refund includes the ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 55 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Co mam robic, zaplacilam i nie skontaktowac sie ze sprzedawca w Niemczech

Witam jestem na ebay.pl od niedawna, prosze Was o pomoc co mam robic w sytuacji , kiedy kupilam 2 zestawy klockow nowe za niecale 700 zl, pierwszy kupilam 1 Listopada, od razu przelew i za 3 dni pieniadze byly zaksiegowane bo sprzedajacy pisal gdy py...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 168 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

KUpowanie w Chinah

Kupiem 2 miesiace temu produkc z Chin. o uzytkownika yy680 i coz, po 2 miesiacach czekania nie otrzymalem towaru, malo tego yy680 nie jest juz zarejestrowanym uzytkownikiem ebay. Co moge w takiej sytuacji zrobic by odzyskac pieniadze z aukcji? pozd.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 34 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Popsuty zegarek z USA

Witam Kupiłem zegarek WENGERA od sprzedawcy z USA. Paczka przyszła dosyć szybko, zapłaciłem cło i wszystko wyglądało pięknie dopóki się nie okazało że zegarek po 3 dniach się popsuł. Uruchamia się tylko stoper a zegarek ani drgnie więc to nie jest kw...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 70 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

kupowanie i platnosc przelewem

Witam ja mieszkam w uk i chcialem cos kupic z germany i kolo chce przelew wyczytalem ze moge uzyc Przelew lub Przelew Plus przez ebay czy wie ktos jak to dziala ?? czy jezeli zrobie przelew w banku i wpisze numer przedmiatu to ebay kryje mnie czy jes...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 134 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Drukarka do T-shirtow uzywana CLO&VAT?

WitajcieWitajcie zakupilam na aukcji http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=280592052227&ssPageName=ADME:B:EOIBSA:PL:1123 drukarke uzywana, mam pytanie jak najlepiej przeslac ja do polski jaka firme polecacie nie zalezy mi na szybkiej prze...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 88 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pierwszy zakup za granicą

Cześć! Chciałbym sprawić sobie słuchawki. Zakup za granicą jest bardziej opłacalny. Interesują mnie te : http://cgi.ebay.pl/Panasonic-Retro-Style-RP-HTX7-Headphones-Red-/280590780299?pt=UK_AudioVisualElectronics_HomeAudioHiFi_Headphones&hash=item4154...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 82 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przesyłka z Hongkongu nie dotarła- problem.

Kupiłam bransoletkę z Hongkongu na aukcji 220681550328 cena 9.99 wysyłka Standard Int'l Shipping 6.88 14.10.2010 zapłaciłam 18.Paczka nie dotarła do dziś.Dziś weszłam na aukcję i patrzę że sprzedający nie wysyła do Polski X-( ,tego zapisu wcześniej n...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 869 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

przelicznik euro/złoty wg ebay i PayPal

Może mi ktoś wytłumaczyć czemu ebay pokazuje wartośc przedmiotu w euro = 3,874 złote. Potem płacąc można sie zdziwić gdy PayPal przelicza euro na 4,04 złote. Pomijam fakt że rzekomo darmowa forma zapłaty jaką ma być PP potrąca 2.5 % prowizji za przew...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1119 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Witajcie

Jak poprosić po angielsku sprzedającego o podanie kosztu wysyłki listu poleconego lub paczki rejestowanej? Chodzi o to, aby było tanio ale też aby paczka nie zaginęła. Czy zasugerować jakąś formę wysyłki czy też tylko pytać o przesyłkę rejestrowaną? ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 49 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Reagować czy nie?

Witam Nadszedł ten moment kiedy zaginęła pierwsza przesyłka ze Stanów (tzn zgaduję, bo w teorii po prostu 'nie dotarła'). Label/Receipt Number: LJ60 4590 658U S Service(s): International Letter

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 66 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Licytacja a obowiazek sprzedającego w GB

Witam, Mam na oku jedna aukcje ktora kończy sie za pare dni. Czy jak ja zalicytuje to zawieram ze sprzedającym wazną umowe czy może sie on z tego wycofać? Jak wyglada to na terenie Wielkiej Brytanii? To jest powazniejszy zakup, za ok. 10000 funtów.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 69 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania