Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Nie chcę płacić za wysyłkę kilkarazy

Potrzebuję pomocy. Dokładnie chodzi mi o to że wygrałem aukcję jednego przedmitu za granicą i dodatkowo licytuję jeszcze 3, które kończą się za 2 dni. Wszystkie te aukcje są wystawione przez jednego sprzedawcę. Chciałbym aby po wygraniu przeze mnie r...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 71 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Cło z Kanady

Witam, dokonywałem ostatnio zakupu płyt CD wydanych jako jedno wydawnictwo w jednym pudełku z Kanady. Wartość 316 Dolarów Kanadyjskich wraz z przesyłką. Przy dostawie od kuriera dowiedziałem się, że muszę zapłacić cło. Musiłem uiścić płatność w wysok...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2330 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

pytanie

mam takie pytanie jestem początkująca na ebay.kupiłam w Chinach biżuterię za śmieszną kwote 3zł przesyłka jest gratis,chciałam po prostu wypróbować jak to działa ale nie wiem czy od takie przesyłki naliczane jest u nas cło,i jeśli to cło może przekro...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 58 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Fedex i przesylka procesora z filipin

Kupiłem unikatowy procesor kolekcjonerski za 200$ + 40$ przesyłka Fedex, wysyłka z Filipin. Proszę napiszcie jaki dodatkowy haracz na rzecz UE, Polski i kuriera będę musiał zapłacić? Cło pisze 0% na stronie http://isztar.mf.gov.pl:7080/taryfa_celna/w...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 218 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupowanie za granica

Właśnie założyłem sobie konto na ebay.pl Czy moge kupowac w zgranicznych sklepach lub aukcjach na ebay.com ??? Jak to zrobić najbezpieczniej ??? Posiadam karte kredytową. Czy płace cło dodatkowo do ceny zakupu ??? Czy dostane fakture czy jakiś dokume...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 376 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Paczka z Tokio (Japonia)

Witam, chciałbym kupić bluzę z tej aukcji: http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=110766022222&category=91235&sspagename=rvireg:1:1 Na aukcji piszę, że wyjdzie mnie to jakieś 32,00 GBP, około 163,52 zł... Mam pytanie, czy to jest ostateczn...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 333 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakup z Niemiec - nieuczciwy sprzedawca

Witam, wiem, że dużo Polaków działa na ebay.de. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto zechce pomóc. 14 września kupiłem kartę Paysafecard na ebay.de. Był to mój pierwszy zakup tam (pewnie ostatni) i sprzedawca od razu naskoczył na mnie, że sobie pew...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 226 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

ZMIANA WARTOSCI NALEZNOSCI

witam jak zmienic wartosc naleznosci do zaplaty. kupilem na ebay.com przedmiot ktory bedzie wyslany z niemiec.cene za wysylke do Usa i przedmiot mam w usd,sprzedawca zgodzil sie wyslac do Polski w nizszych kosztach.mam dogadane ze zaplace mu w euro a...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 177 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

czy przysluguje mi gwarancja

mam pytanie 2 miesiace temu kupilem nowy dysk twardy z korei i po tym czasie padl mi ( jeszcze sprawdze w jakims komputerowym czy da sie go uratowac ale raczej szlak go trafil ) i tu nie wiem czy mam mozliwosc wymiany lub naprawy przez sprzedajacego ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1152 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Potrzebuję pomocy

Mam zamiar kupić przedmiot w UK u sprzedawcy, który nie wysyła za granicę. Sprzedawca zgodził się wysłać przesyłkę do Polski. Problem mój polega na tym, że nie mogę licytować ponieważ pojawia sie komunikat, że sprzedający nie wysyła do Polski. Dodam,...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 105 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pięrwszy nakup na ebay

Witam mam zamiar kupic taki monitorek LCD do aparatu http://cgi.ebay.pl/FUJI-FINEPIX-S9600-REPLACEMENT-LCD-DISPLAY-REPAIR-PART-/320728360988?pt=Digital_Camera_Accessories&hash=item4aace6681c http://cgi.ebay.pl/LCD-Screen-Display-Replacement-For-Fuji-...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 58 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zalupione, zapłacone.. znikły z listy

Witam, w tamtym tygodniu zakupilem 3 pary butków. Wymagana byla platnośc natychmiastowa wiec poszły 3 transakcje. Przedmioty uzyskaly statys zapłacone. Problem sie pojawia kiedy dzisiaj loguje się na swoje konto w celu sprawdzenia statusu przedmiotów...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 32 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania