anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

oszukaniec z chin, naciągacz i manipulator, co mam zrobic??

slawopoland
Użytkownik

a wiec od początku, nie wiem czemu akurat trafiłem na takiego goscia ale sądząc po jego ostatnich komentarzach nie jestem jedyny, a sporu juz nie moge otworzyc bo juz 2 miechy od momentu zakupu przedmiotu
to jest ten delikwent http://myworld.ebay.pl/2xcheap2010/&_trksid=p3984.m1439.l2754

kupiłem u niego w lipcu taki gadżet laserowy, taki jakby projektor efektów laserowych za 25$ biorąc udział w licytacji, coprawda jestem poczatkujacym ebayerem ale zamowiłem juz kilka przedmiotów z chin i wszystkie dochodziły, podejrzane juz mi sie wydało jak po wpłaceniu wylicytowanej kwoty odrazu otrzymałem pozytywa, no ale nic, paczka została oznaczona jako wysłana 2 dni po przelaniu kasy na paypal i tak czekałem miesiąc, nic nie przyszło, to napisałem do goscia czy wogole mi to wysłał, nappisał za pare dni ze to sprawdził i ze zaszła pomyłka w moim adresie i podobno ze przesyłka przelezała na poczcie w Honkongu 😕 to juz mnie lekko wkurzyło i zmartwiło bo mam prawidłowe dane i adres w koncie ebay i z innymi przedmiotami z chin nie było problemu i doszły, w odpowiedzi na tego maila napisałem zeby oddał mi kase albo wysłał jeszcze raz, odpisał ze paczke wysle na nastepny dzien, tak czekałem kolejny miesiąc :/...wiem zaje..... dałem sie zrobic, ale to wiem dopiero dzis, bo gdy minął 2 miesiac i zas nic nie przysżlo napisąłem do goscia co jest grane i ze juz 2 miesiace mi wysyła i zeby tym razem juz mi oddał kase i ze nie bede dłuzej czekał(oczywiscie pisałem po angielsku :P) i odpisał odrazu tego samego dnia ze kase odda mi w 3 dni i ze przeprasza za problemy, od tego maila mineło juz prawie 2 tyg i teraz cisza, wczoraj sprobowąłem otworzyc spor, tak jak sie to robi w centrum rzstrzygania sporów ale sprawa chile po otwarciu była zamknieta 😞 nie wiem co mam teraz zrobic, ani nawet temu ciulowi nie moge negatywa wystawic bo nie wystawiałem opini bo czekałem cały czas na przesyłke i miałem zamiar to zrobic jak laser dojdzie, teraz aukcja przedmiotu jest w archiwum nie da sie tego zrobic, chyba ze ktos wie jak?? najlepiej to bym chciał zeby zablokowali mu konto i juz nikogo nie naciagał, mam tez konto na allegro i tam wykonac takie cos nie było problemem opisałem sprawe w mailu do allegro i napisałem do kilku innych osób ktore zostały oszukane, wszyscy naraz wysłalismy maila i goscia za oszustwa zbanowali i konto zawiesili, chciałbym zrobic z tą sprawą tak samo, prosze o informacje jesli ktos wie jak wykonac takie cos, albo jak sie bezposrednio z ebay skontaktowac, bo tej sprawy nie zostawie! nie dam jakiemus chinczykowi obje...c mnie na 25$, prosze o pomoc??

Wiadomość 1 z 1
ostatnia odpowiedź
0 ODPOWIEDZI 0