Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Czy spór otwiera się na ebay czy paypal? i co dalej?

Witam, Kupiłam na ebay przedmiot, który miał być nowy a jest uszkodzony. Zakup z Belgii, zapłaciłam paypalem. Pisałam do sprzedawcy poprzez ebay, że mnie oszukał, bo jakbym wiedziała o uszkodzeniu to bym nie brała udziału w aukcji, załączyłam zdjęcie...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 426 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przesyłki z Chin długi czas oczekiwania, jakieś sugestie?

Ostatnio mam problem z przesyłkami kupionymi na ebay z Chin, paczki idą nawet 4 miesiące do mnie, nie wiem o co chodzi, jedna przesyłka dochodzi do mnie w 2 tygodnie a na pozostałe trzeba czekać miesiącami. Często robię zakupu na ebayu i nigdy nie mi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2242 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Płatność kartą VISA ELECTRON

Witam, chciałem zapłacić za zakupy w UK przez nochex za pomocą karty VISA ELECTRON z mbanku. Czy ktoś pomoże wypełnić pola: Visa Electron Details Card Holder ? Expiry Date? Issue Number ? Security Code ? Billing Details (The address where your card s...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 4762 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedawca dodał dodatkowe koszty wysokości 421 Euro

Kupiłem na aukcji gitarę za 389,11 Euro + 32 Euro dostawy do Polski. W sumie wychodzi 421,11. Jednak sprzedawca , jak twierdzi prze pomyłkę, doliczył dodatkowy koszt wysokości 421,11 Euro czyli na fakturze mam do zapłacenia kwotę 842,21 Euro. Napisał...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 304 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Podbijanie ceny na niemieckim ebay

WitamMam ogromną prośbę do osób znających niemiecki. Kupiłem przedmiot na niemieckim ebay. Jestem w 100% pewny że sprzedawca podbijał sobie cenę. Kupiłem przedmiot za 1300 euro a poprzednia oferta była 800 euro. Inne przedmioty tego sprzedawcy przebi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 239 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

sprzedający anulował transakcję

Witam, Mam problem.Kupiłem produkt w USA, za który dokonałem natychmiastowej wpłaty przez PAYPAL. Po chwili zostałem poinformowany przez sprzedawcę, że w aukcji popełnił błąd zaznaczjąc wysyłkę na cały świat (tłumacząc, że wysyłka może być zrealizowa...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 256 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Pierwszy zakup na Ebay - Parę pytań.

Witam. Chcę zamówić pluszową maskotkę(25cm) z USA za 14,99$ + 13,75$ wysyłka. Czy w związku z wysyłką tego przedmiotu będę ponosił jakieś dodatkowe koszta, w postaci Cła czy Vatu? Czy taka metoda wysyłki USPS First Class Mail Intl jest bezpieczna i c...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 455 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pierwszy zakup!

Witam wszystkich! Mam zamiar zakupić sobie buty (pierwszy zakup na ebayu) i mam do was kilka pytań. Czy nie będę ponosić jakichkolwiek dodatkowych kosztów ( cło, vat itp. ) oprócz przedmiotu (€238) i przesyłki (€15) ? I czy sprzedawca jest wiarygodny...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 469 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z wysyłką z Chin -zatrzymanie na cle...

czy ktos może mi podpowiedziec co robić.Dnia 17 marca podobno wysłali mi paczkę z Chin.Podał sprzedawca takie namiary :http://directlinktrackedplus.com/multipletrack-client2.phporazRE914693774SE.Na stronie cały czas widnieje : Destination Events Stat...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1663 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

dlaczego nie moge licytować

Witajcie mam konto ne ebay i na paypalu potweirdzone kartą kredyt i nie na wszystkich aukcjach moge licytowć bo wyskakuje cos takiego Um Mitgliedskonten zu schützen, beschränken wir die Anzahl der möglichen Gebote und Käufe für einzelne Mitglieder. D...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 3015 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka

Witam, Dwa dni temu kupiłem przedmiot z USA. Przedmiot był w programie global shipping. Jednak do tej pory nie dostalem żadnej informacji o wyslaniu przedmiotu i numeru śledzenia przesyłki. Sprzedawca nie odpowiada na maile. Co mam zrobić? Czekać dal...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 342 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Dodatkowa opłata.

Zakupiłem przedmiot w Niemczech. Sprzedający przesłał fakturę, w której oprócz kwoty za przedmiot i kosztu przesyłki do Polski umieścił swoje koszty dodatkowe, które wyniosły tyle samo co suma opłat za przedmiot i przesyłkę, czyli faktycznie podwoił ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 370 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwrot kasy PayPal

Witam, mieszkam w Irlandii. Zakupiłem na aukcji pewnego Pana doładowanie do polskiej sieci Plus za kwote 50 PLN. Jako, że nigdy nie miałem problemów z PayPalem zalogowałem się by wysłać pieniążki temu panu. Pare godzin później dostałem mail od sprzed...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 390 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Paczka EMS wraca do nadawcy

Witam. Zakupiłem paczkę w Chinach. Niestety już dwukrotnie docierała z miejscowości wysyłki do centrum wysyłkowego w Pekinie i... wracała do nadawcy. Czym to może być spowodowane? W paczce nie było żadnych niebezpiecznych ani chronionych przedmiotów/...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 142 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania