dlaczego nie moge licytować

dafni-pl
Użytkownik
Witajcie mam konto ne ebay i na paypalu potweirdzone kartą kredyt i nie na wszystkich aukcjach moge licytowć bo wyskakuje cos takiego
Um Mitgliedskonten zu schützen, beschränken wir die Anzahl der möglichen Gebote und Käufe für einzelne Mitglieder. Diese Beschränkung gilt nur vorübergehend. Wenn Sie weitere Gebote abgeben und Artikel kaufen möchten, müssen Sie die Kauflimits für Ihr Mitgliedskonto erhöhen. Klicken Sie hierzu auf die nachfolgende Schaltfläche und geben Sie die erforderlichen Informationen ein:


Kreditkartendaten hinterlegen


Schützen Sie Ihr eBay-Mitgliedskonto: eBay fordert Sie niemals auf, persönliche Daten, z. B. Ihre Kreditkartennummer oder Ihr Passwort in E-Mails anzugeben.

i jest tam link aktywny i trzeba chyba wpisac nr karty ale nie chce mi zaakceptować bo wyskakuje że jest jakiś land zły
Porosze o pomoc
Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

dlaczego nie moge licytować

edek_pilot
Użytkownik
Wygląda na to, ze licytujesz na zbyt wielu aukcjach w tym samym czasie. To swojego rodzaju zabezpieczenie. Możesz podwyższyć sobie limit w ustawieniach, jeśli Ci to przeszkadza.
Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

dlaczego nie moge licytować

andrzejmarkiz
Użytkownik

Witam


Mam problem z licytacją w niemczech.


dokonałem dwóch zakupów, a teraz nie mogę kontynłować kolejnych.


Pokazuje się taki oto zapis.



Aby zapewnic bezpieczenstwo transakcji kupna i sprzedazy w serwisie eBay, wprowadzilismy ograniczenie liczby przedmiotów, jakie jednorazowo moze kupic lub sprzedac uzytkownik za pomoca jednego konta. To ograniczenie moze zmieniac sie wraz z uplywem czasu i jest okreslane w oparciu o Twoje dotychczasowe dzialania w naszym serwisie i ich ogólny wynik.



W tej chwili Twoje konto napotkalo ograniczenie mozliwosci licytowania i kupowania, mozesz jednak podniesc ten limit, jesli przejdziesz dodatkowa weryfikacje. Dziekujemy za zrozumienie.


Proszę o pomomoc co mam zrobić


Pozdrawiam


Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

dlaczego nie moge licytować

DEBILJADA EBAYU. To samo mnie dzisiaj spotkało.

 

"W tej chwili Twoje konto napotkalo ograniczenie mozliwosci licytowania i kupowania, mozesz jednak podniesc ten limit, jesli przejdziesz dodatkowa weryfikacje. Dziekujemy za zrozumienie."

 

A jak ktoś nie ma karty kredytowej ? Ja nie mam i nie zamierzam mieć. Za zakupy zawsze płacę przez paypal, a nie jakieś kretyńskie karty kredytowe. Chciałem licytować kilka przedmiotów aby opłacała mi się wysyłka, a przy drugim przedmiocie wywaliło komunikat. Wcześniej licytowałem i było wszystko OK, a teraz jakieś debilne weryfikacje dla osób TYLKO MAJĄCYCH karty kredytowe.

 

Głupek wymyślił i EBAY wprowadził.

 

DEBILJADA ROKU 2014 Zaskoczony kot

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź