Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Rozwiązane! Zakupy z Izraela, CŁO?

Witajcie,Mam na oku używany aparat fotograficzny, sprzedający z Izraela. Apart rok produkcji 1977, więc żadna współczesna wunderelektronika. Koszt razem z wysyłką to 490 USD. Moje pytanie jest nastepujące, czy za przesyłkę z Izraela jest opłata celna...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 4595 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

odbiór osobisty w Niemczech

jest w niemczech do kupienia perkusja i sprzedający nie oferuje wysyłki tylko odbiór osobisty. czy istnieje firma przewozowa/kurierska która za przedpłatą mogłaby odebrać taki towar od sprzedającego?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 228 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Paczka zatrzymana przez Urząd Celny -INFO PILNE!!!!!

Witam Kupiłem w USA syrene do pojazdu uprzywilejowanego. Cena syreny: 199,99$ Wysyłka: 44,45$ RAZEM___244,44 $ Paczka znajduje się w odprawie celnej czy coś takiego... Obdzwoniłem cały świat i mam nr magazynowe i kontakt z celnikami  Jle doliczą mi ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 69313 Wyświetlenia
  • 32 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przesyłka z UK dostarczenie przez inpost (otwierana koperta)

Witam,chciałbym się doradzić Was co zrobić w takiej sprawie.Zamówiłem parę gratów przez ebay z GB, dziś Pani z inpostu przyniosła mi kopertę która była ewidentnie otwierana i ktoś ją zakleił brązową taśmą składając kopertę na pół. Generalnie można ta...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2253 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupowanie w Ebay bez konta PAYPAL !

Witam, temat na pewno wszech znany i nie lubiany, zapewne wiele osob chciało by robić zakupy na ebay, ale niestety mogą jedynie ogladać smutny napisać w koncie paypal "dostęp do twojego konta został ograniczony" ponieważ ... i tu jest zagadka, oraz w...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2267 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem ze sprzedającym z Niemczech

Witam, po raz kolejny mam problem ze sprzedającym z Niemczech. 90% aukcji z Niemiec nie ma ustawionego sposobu dostawy i po czasie po prostu zacząłem to ignorować, no bo przecież nie będę każdego pytać czy zechce mi wyslać przedmiot, jak go wygram. Z...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2859 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

USPS gdzie jest paczka?!

Wiem, że podobny temat już był, ale niestety osoba, która go utworzyła nie napisała jak sprawa się skończyła.Moje zamówienie z US wysłano przed świętami, a tracking od 26.12.15 pokazuje, że jest w Polsce (Your item departed a transfer airport in Okec...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1979 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka do UK

Witam, zakupiłem coś kruchego na ebay.pl. Chciałbym, aby przesyłka została dostarczona do kolegi mieszkającego w UK. Pod koniec roku przyjeżdża do PL i mógłby zabrać ze sobą przesyłkę. Czy taka opcja wchodzi w grę? Mam zmienić adres powiązany z moją ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1256 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Zwrot pieniędzy PayPal

Dzień dobry, zakupiłem towar, ale po kontakcie ze sprzedającym zdecydował on o zwrocie 15euro. Dostałem maila z paypal, że kwota zostanie zwrócona na kartę z której dokonana była zapłata. Ile czasu czeka się na taki zwrot?Jak zaloguje się na konto pa...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1591 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

kupowanie iphona z usa

Witam przymierzam się zakupu iphone 6 lub 6 plus 64gb ale mam pewne wątpliwości widzialem aukcje ze sprzedawca odnawia używane telefony i wysyla je z ładowarką i opakowaniem zastepczym czy taki telefon jest oryginalny? Kupowal ktoś tak telefon? Można...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1679 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Czy sprzedawca z Chin może sprawdzić czy paczka jest w polskim urzędzie celnym?

Witam, zrobiłem swoje pierwsze zakupy za granicą (z Chin), kupiłem jeden przedmiot o wartości 1,20$ (oczywiście free shipping), zapłaciłem 15 października, 17 października sprzedawca nadał paczkę. Przewidywany czas dostawy: od 29 października do 25 l...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1959 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania