kupowanie iphona z usa

Witam przymierzam się zakupu iphone 6 lub 6 plus 64gb ale mam pewne wątpliwości widzialem aukcje ze sprzedawca odnawia używane telefony i wysyla je z ładowarką i opakowaniem zastepczym czy taki telefon jest oryginalny? Kupowal ktoś tak telefon? Można zaufać takiemu sprzedawcy jak ma kilka tysięcy pozytywnych komentarzy i okolo 100 negatywnych? Nie wysle mi podróbki czy może lepiej zamówić od prywatnej osoby z numerem imei telefonu? Bede musial zaplacic urzędowi celenemu?
Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

kupowanie iphona z usa

Najcześciej te telefony są określane, jako "Refurbished". To są często telefony, które zostały wysłane do klienta jako nowy, ale z jakiś powodów został zwrócony do sklepu ... lub z jakiś powodów nie mogą zostać wysłane do klienta jako nowy telefon. Wydaje mi się, ze kupowanie telefonu z USA to moze przyspożyć trochę problemów ... pomijając fakt, że możesz dostać nie wiadomo co i pojawi się problem ze zwrotem ... to później możesz mieć problem z gwarancją. Kurs dolara jest dość wysoki, więc nie wiem, czy to jest teraz taki biznes sprowadzać coś z USA. U nas taki telefon dostaniesz już za jakieś 2900 zł. Już lepiej jest kupić coś z UK. Łatwiej zwrócić i nie masz problemu z gwarancją. Dodatkowo kurs funta był ostatnio dość stabilny w stosunku do zł ... no i masz tańszą przesyłkę 🙂

Burczygienek
Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź