Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Jak to działa ?

Hej, hej, Hello!!!Piekę bardzo dużo ciast i w Polsce niezbyt tanio wychodzą barwniki spożywcze i tchneło mnie aby spojżeć na Ebay i trafiłem tanio i dobrze. Tylko mam jeden problem - mianowicie w liście po wpisaniu frazy wyskakuje mi, że wysyłka bezp...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 638 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwrot towaru do USA a opłaty importowe

Witam, w USA zakupiłem i dostałem przedmiot, ale nie ten, który był wymieniony w aukcji - czeski błąd, nastąpiła drobna pomyłka w numerze katalogowym wysłanej części. W opłacie, którą wysłałem za pomocą PayPal zawarta była opłata importowa. W jaki sp...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2300 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Paczka z usa ( cło )

Zamówiłem zegarek g-shock paczka nadesłana z usa . po 2 tygodniach dostałem pismo z urzędu celnego . "Zamiadamia się , że na powyższy adres nadesłano przesyłkę z USA nr ..........o wadze brutto 0.256 kg nadawca ...... ( to pole jest puste ) dokumenty...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1545 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Dostarczona przesyłka a ja wciąż jej nie dostałem

Witam. Zamówiłem sobie czapkę z USA wysyłka international priority shipping zawsze przychodziło mi w przeciągu tygodnia lecz nie przyszła 7 dzień więc chciałem poczekać dłużej lecz na ogłoszeniu wydnieje że czapka została już dostarczona 23 lecz nic ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 283 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PAYPAL - ochrona kupujących...

Witam , chciałabym się dowiedzieć więcej na temat ochrony kupujących przez paypal.Czy jeżeli mam zaznaczone na e-bay, że nie przyjmuje zwrotów, a ktoś chciałby zwrócić mi towar to paypal może oddać mu pieniądze?

Dwukrotne przewalutowanie przez Paypal

Czytałem z uwagę tematy związane z płatnościami Paypal tak, aby uniknąć pomyłek. Kupowałem przedmiot w USD i chciałem za niego zapłacić w tej walucie. Dlatego wybrałem kartę debetową w USD i z opcji zaznaczyłem, aby to bank decydował o przewalutowani...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1000 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Podatek od sprzedaży w USA? Sales TAX.

Witam, Pierwszy raz spotkałem się z takim podatkiem przy zakupach na ebayu. Wcześniej nigdy czegoś takiego nie płaciłem. Od czego to zależy? Od stanu, od towaru? Może tylko namioty są opodatkowane?  A może to metoda na manipulacje cenowe?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1005 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakup blendera z ebaya

Jak wyglada sytuacja z cłem i vatem? Jesli blender jest wystawiony za 600$ na amerykanskiej aukcji ebay, to ile realnie bede musial zaplacic zamawiajac go do Polski? Czy jesli place za pomoca paypala, to czy vat rowniez jest naliczany?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 224 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! czy EBAY w ogóle przejmuje się przesyłką

kupilem w kwietniu przedmiot w UKi mial dojsc do 16 wiem ze pewnie doszedl tylko do kogobrak sledzenia przesylki EBAY nie odpowiadajest to 3 zakupjeden zaginol i nikt nie ponosi winykjolejny doszedl pod warszawe i kurier kazal go odebrac przypadkowem...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 665 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

OSZUŚCI ebay / mobile.de /autoscout24

państwo chcę się zwami podzielić swoim nowym doświadczeniem B-) Chcieliśmy z Żoną zakupic duże rodzinne auto ............. więc jak to zwykle robie skorzystałem z ebay www.mobile.de oraz www.autoscout24.pl nie raz korzystałem z tych stron. Kupiłem ju...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 28871 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

opłacony przedmiot nie dotarł Brak kontakktu ze sprzedającym Brak przedmiotu w historii tranzakcji

Witam,Dokonałem zakupu przedmiotu, towar został opłacony (poza systemem PayPall). Data dostarczenia przedmiotu była ustalona i w tym momencie kontakt sie urwał, telefon nie odpowiada i na wiadomosci mailowe brak odpowiedzi. W historii zakupów brak ku...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 342 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przez pomyłkę zamówiłem z USA ten sam przedmiot dwa razy. Jak mogę to wyjaśnić

Witam.Przez pomyłkę zamówiłem z USA ten sam przedmiot 2 razy. Niezorientowany o pomyłce zapłaciłem za jeden przedmiot. Otrzymałem potwierdzenie płatności i informacje o wysłaniu towaru i byłem pewien, że jest ok. Nieswiadomy pomyłki i tego że otwarto...

USA - sprzedający wysyła przesyłkę bez mojej zgody - zwrot

Witam, Kupiłem od sprzedawcy z USA koszulę. 3 dni później okazało się, że będę musiał prawdopodobnie zmienić zamówienie, dlatego napisałem prośbę, aby nie wysyłano jeszcze przesyłki i zacząłem zadawać pytania, które miały zaważyć na mojej decyzji. Sp...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 276 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupno drobnej elektroniki z Chin.

Dzień dobry,mam zamiar dokonać pierwszego zakupu poprzez ebay z Państwa Środka. Chodzi o drobne układy do komputera Atari . Z tego co widzę wysyłka jest darmowa. Chcę zamówić 5 szt. tych kosteczek, zakładając, że dolar jest po 4 złoty (nie wiem jeszc...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 419 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pierwsze kupno

Dzień dobry wszystkim!Dnia 28 lutego wygrałem aukcję i wysłałem pieniądze sprzedajacemu. Następnego dnia dostałem informację o wysyłce do mnie przedmiotu. Dostałem też numer przesyłki UPAAB000000146137771 . Szacowana dostawa to 19 marzec a dziś jest ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 526 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania