Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Zadośćuczynienie czy wyłudzenie?

Mam pytanie. Zrezygnowałam z zakupu towaru, ponieważ co w treści aukcji zaznaczone jest -lokalizacja przedmiotu: polska,śląskie,bytom a towar sprzedaje angielska firma , wysyła z anglii i w polsce nie mają oni żadnego adresu pod którym mogłabym firmę...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 211 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

upoważnienie dla poczty

Pan Andzrzej L. mieszkaniec Olsztyna ul. Wiecherta 19 dał upoważnienie poczcie do wkładania do skrzynki listów poleconych. Wysłałam list polecony, minął długi okres czasu - listu brak. Zwróciłam pieniądze i złożyłam reklamację na poczcie. Poczta stwi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 175 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wycofanie się z aukcji

Kupiłem telefon Iphon na licytacji za cenę 325zł. Wiem że bardzo niska. Kupujący po zakończeniu aukcji normalnie przyjął zapłate, powiedział ze wyśle telefon. Po kilku dniach zauważyłem ze wystawił identyczny telefon za cenę 1700 zł . Iphone się sprz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 221 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

problem z kup teraz na ebay.de

witam, może ktoś z was spotkał sie z tym problemem : zarejestrowałem sklep oraz paypal, mam konto firmowe w ebay, na ebay.de mogę wystawiać tylko aukcje. nie moge wystawić kupteraz ..?! pierwszy problem to brak możliwości wystawienia wiecej niz jedne...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 290 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupony

Proponuje wątek z kuponami. Posiadam kupon (jednorazowy kod do wprowadzenia podczas zaplaty) na $25 znizki za zakup ponad $50 z www.chicos.com wazny do 10 stycznia i na 20% z www.eastbay.com moze sie komus przyda...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 196 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

problem z kup teraz na ebay.de

witam, może ktoś z was spotkał sie z tym problemem : zarejestrowałem sklep oraz paypal, mam konto firmowe w ebay, na ebay.de mogę wystawiać tylko aukcje. nie moge wystawić kupteraz ..?! pierwszy problem to brak możliwości wystawienia wiecej niz jedne...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 154 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Płatności Ebay

Cześć! Dostałem prośbę o uregulowanie płatnosci wobec Ebay. Fakturę zapłaciłem przelewem w mbanku 24.04.09 Dziś dostałem upomnienie, że zostaną zablokowane mi niektóre funkcje na koncie eBay z powodu braku płatności. Sprawdziłem przelew, wszystko jak...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 178 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

MAŁY SKLEP ....

Mały sklep na Ebay - załozyłam niedawno , ale jestem rozczarowana , chociaż oplaty sa mniejsze ale sprzedaż tez jest mniejsza , dlaczego ?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1648 Wyświetlenia
  • 11 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Aukcja na wielu ebayach krajów europejskich

Witam, Czy wystawiając przedmiot na www.ebay.pl ukazuje się on również np: na www.ebay.de czy www.ebay.nl ? Jest to jakoś ze sobą połączone ? Bardzo zależny mi na tym aby moje przedmioty były wyświetlane na wszystkich ebayach lub na tych które sobie ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2557 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kasa zablokowana, klient domaga się towaru

PayPal zablokował wpłatę kupującego; towaru oczywiście nie wysłałem. Czy kupujący nie widzi u siebie tej blokady? Nie otrzymał żadnej wiadomości o niej? -- Heniek http://www.kihltd.eu

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 112 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Dziwny mail z ebaya - przypomnienie o platnosci

Witam. Na innym koncie kupuję trochę zagranicą, w Stanach, Kanadzie i GB. Niedawno dostałam dziwnego maila z ebaya. "Don't forget to pay for your " i tu towar wartości kilkaset dolarów. Sprzedawca o swojskim nazwisku Kowalski z USA. Patrzyłam na "auk...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 273 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

import z Niemiec

Witam wszystkich, Chciałbym kupować na niemieckiem ebayu przedmioty. W związku z tym, że koszty przesyłki do Polski są wysokie, chciałbym żeby wysyłka była do Niemiec. Od czasu do czasu wybierałbym się do Niemiec żeby odebrać przedmioty w większej il...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 447 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Dodawanie środków do konta PayPal

Witam! Nie mam konta bankowego, mój Dziadzio też nie... Czy w związku z tym mogę przesłać pieniądze na mój indywidualny rachunek w utworzonym koncie PayPal pocztą? Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki. Pozdrawiam!;p

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 149 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań