anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ebay pozwala sprzedawać osobom które nie podają swioch danych.

pol5810
Użytkownik
Sprzedający okazał się oszustem a administracja Ebay nie ma nawet jego adresu. Zakupy na Ebay uważam za niebezpieczne.
Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Ebay pozwala sprzedawać osobom które nie podają swioch danych.

4dventurer
Użytkownik
nic nowego, na alledrogo też ludzie mogą się zarejestrować na fałszywy adres i dane, wystarczy odrobinka chęci.
Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Ebay pozwala sprzedawać osobom które nie podają swioch danych.

606737714
Użytkownik
z całym szacunkiem ale na allegro wiele więcej kantów przeżyłem ze strony sprzedających. Tu na ebay dopiero wiem co to uczciwość. Kupuję z dosyć dalekich krajów jak Chiny czy Korea i tam to dopiero mają możliwości by mnie wy...mać. Jednak jak na ironię, nie 🙂 A na all... to nigdy nie wiadomo 🙂 . Nawet miałem okazję być nieźle pogoniony ze strony jakiegoś moderatora allegro . Wywalił mi aukcje ciuchów bo w dwóch miałem maluśne zdjęcie Rihanny. Niby i faktycznie powinienem dostać upomnienie ale on/ona wolał(a) mi skasować aukcje i to wszystkie. Nie przeszkadzało natomiast stado zdjęć Rihanny, Kayah, Beckhamowej na aukcjach osób sprzedających już jako firmy.
Nie porównuj proszę ebay do allegro. Nie ta liga. A jak Cię oszukał Twój karajan... no cóż , to świadczy nienajlepiej o Polakach (czyli o mnie też).
Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź