anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zadośćuczynienie czy wyłudzenie?

zazdrostka
Użytkownik
Mam pytanie. Zrezygnowałam z zakupu towaru, ponieważ co w treści aukcji zaznaczone jest -lokalizacja przedmiotu: polska,śląskie,bytom a towar sprzedaje angielska firma , wysyła z anglii i w polsce nie mają oni żadnego adresu pod którym mogłabym firmę sprawdzić. Poinformowałam o tym sprzedającego. Nakazał mi natychmiastowy zwrot prowizji za wystawienie aukcji( przelewem na swoje konto)jak również wypłacenie sobie zadośćuczynienia w wysokości jak to ujęto "raptem kilkadziesiat złotych". W innym przypadku "bedziemy musieli nadac bieg prawny". Czy sprzedający ma do tego prawo? Zakupiłam telefon za 399 zł.Poproszę o jakies racjonalne odpowiedzi.
Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Zadośćuczynienie czy wyłudzenie?

Procedura jest prosta:
Popros sprzedawce o anulowanie transakcji.
Sprzedawca wystapi do Ebay o zwrot kosztow.

Ebay przysle ci email ktory potwierdzisz ze sie zgadzasz i sprzedawca otrzyma zwrot prowizji + darmowe wystawienie jesli rzecz sie sprzeda.
Wystawicie sobie opinie.
Sprzedawca nie moze kupujacemu wystawic negatywnej opinii.


Notabene (na przyszlosc), jesli aukcja sie jeszcze nie zakonczyla:
http://cgi6.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?HelpSearchNextGen&action=0&searchString=retract
Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Zadośćuczynienie czy wyłudzenie?

na drzewo z nim,

on powinnien otworzyć spór, on odzyska zwrot prowizji, Ty nie otrzymasz komentarza i będziecie mogli komentarze wystawić

Absolutnie i pod żadnym pozorem nie płać za ten telefon, wg mnie nic nie otrzymasz, wg mnie jest bardzo mało wiarygodnym sprzedawcą, jego komentarze świadczą o nim.

NIE PŁAĆ ANI ZETA. Kategorycznie odradzam !

Z tego co mi wiadomo to wałki kręci również na alledrogo
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Zadośćuczynienie czy wyłudzenie?

606737714
Użytkownik
jak to on nakazał Ci zapłacenie prowizji? tak na gębę ? przecież prowizję zwraca mu seris aukcyjny 🙂 a nie Ty ! Oczywiście Ty zapłacisz ale serwisowi. Nic jemu nie płać. Wydrukuj sobie tego maila co Ci wysłał z żądaniem zapłaty prowizji bo to czyste wyłudzenie. I czekaj na maila z serwisu aukcyjnego.
Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź