Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

co myślicie ....

Co myślicie o takich ''cwaniakach'' , którzy proponują ''aby kupować na ich aukcjach fikcyjnie '' na niby ' bo oni chcą uzyskać punkty / 15 / aby sprzedawać za granicę.Ja otrzymałam taka propozycje juz nie chcę podawać od kogo . ~~~~~~ KAROLINA SZCZE...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 45 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pytanie "Kupno na ebay.com"

Kupuje CD na ebay z różnych państw (USA,Chiny,Japonia,Austalia,UK...) 173 przedmioty już.Zawsze paczki docierają, nigdy problemów nie było nawet lepiej niż tu u nas w polsce  2-3 tyg. temu kupiłem dwie CD z USA użytkownik twierdzi że paczkę wysłał:o...

CUD ? ;-)

Był cud ! Niema cudu!  Wylądował w Archiwum. A gdzie wszyskich wcieło ???

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 430 Wyświetlenia
  • 48 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupilem na Ebay czy moge sie wycofac?

Kupilem 8 rzeczy na ebay a dokladnie to zagranica.Czy moge sie wycofac? moj blad bo myslalem ze zaoszczedze a okazalo sie ze w PL taka sama cena.Czy ewentualnie wycofanie sie ze sprzedazy bede mial jakies konsekwencje pieniezne?

Prawdopodobnie padłem ofiarą oszusta...

Witam. Prawdopodobnie padłem ofiarą oszusta ponieważ jego konto i wszystkie aukcje zostały usunięte, a osoba której przelałem pieniądze nie odpowiedziała. Co mogę zrobić w tej sprawie? Czy mam jakieś szanse na odzyskanie moich pieniędzy?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 239 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak to jest z tymPayPalem ,oszustwo klienta czy jakiś paradoks???

Witam wszystkich zainteresowanych i proszę o wyjaśnienie bo może to mi się w głowie pomieszało.Sprawa dotyczy aukcji 120547540641 .Sprzedałam blat do laptopa kupił go klient z adresem niemieckim i zażyczył sobie aby blat wysłać do Malezji.Wszystko O....

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 252 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przedmioty obserwowane.

Mam pytanie do was bo nie jestem pewna czy po dodaniu przedmiotu do obserwowanych mam jakies zobowiazania w stosunku do sprzedajacego?? Pytm poniewaz zdarzylo mi sie ze po dodaniu przedmiotu sprzedajacy rzada placenia za cos co bylo tylko obserwowane...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 181 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z zaplaconym towarem

Mam taki problem mieszkam we wiedniu i kupilem bluze adidas za 43 euro,zaplacilem ja w piatek 26.03 a 27.03 sprzedawca zameldowal ebayowi ze towar jest nie zaplacony.Ja wcyoraj 28.03 zameldowalem ze towaru nie otrzymalem...probowalem pisac ze juz zap...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 117 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

pierwsza wystawiona aukcja

Czy ktoś mi może powiedzieć jak długo trzeba czekać aż nowa wystawiona aukcja bedzie widoczna na mój ebay.dzieki

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 89 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zaginiona przesyłka i składanie reklamacji

Witam. Mam taki problem.Otóż 14 dni temu nadawałem na poczcie przesyłkę poleconą listową do klienta w Warszawie.Do dzisiaj nie otrzymał on przesyłki,nawet był kilka razy bez awizo w swoim urzędzie pocztowym dowiadywać się i nic. Dlatego jutro będę sk...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 691 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Koszt transportu

Wiecie to jest śmieszne, żeby za przesyłkę z Niemiec do Polski za buty płacić 99 Euro kosztów transportu(Paketversand) + cena za buty... Czy można jakoś inaczej?? np. Zwykłym DHL za 16 Euro??

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 138 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

czy istnieje program ktory klika za nas buy it now

czasami probuje kupic jakies rzeczy na ebay.co.uk ale za kazdym razem jak pojawia sie super oferta to za kazdym razem po 10 sekundach od rozpoczecia aukcji ktos klika buy it now wiem ze sa takie programy ale nie wiem jak sie znazywaja moze ktos pomoz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 68 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupil jako niezarejestrowany.

Witam. Dzis sprzedalem laptopa uzytkownikowi ktory ma status "nie jest już zarejestrowany" 0 komenatrzy i prawdopodobnie od dzisiaj ma konto.(uzytkownik z UK - obecnie przebywam tez w UK) Jest to moj pierwszy wystawiony przedmiot (wczesniej tylko kup...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 145 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak zmienic numer konta bankowego?

Witam serdecznie . Niedlugo zmienie bank . Nie moge znalezc informacji, jak zmienic na e-bay numer konta. Prosze o pomoc

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 142 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań