Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Dlaczego jest tak mało produktów?

Witam, Zamierzam porzucić allegro i sprzedawać na ebay, ale mam problem ze zrozumieniem systemu. Chciałem porównać ceny produktów tu i tu i w ogóle popatrzeć od strony kupującego jak to wygląda i cóż....mało tego jak na cały świat. Prosty przykład - ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 230 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z kupujacym>Zwrot>Negatyw?

Witajcie, mam problem z kupującym chcę się z nim dogadać i zwrócić gotówkę jeżeli to zrobie to czy on będzie mógł wystawić negatywa?(czy opcja taka będzie wł.)?.Dzięki za góry za odpowiedzi ;). Pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 528 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakupy spoza UE

Witam  Mam pytanie do osob, ktore kupowaly cokolwiek na ebay.com spoza Unii Europejskiej np. z Chin. Jak wyglada sprawa z cenami, bo zglupialam calkiem... Powiedzmy, ze szukam sukienki, ustawiam zeby pokazywalo mi tylko kup teraz, wyskakuja mi wynik...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 423 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Problem ze sprzedającym. Zwrot przelewu PayPal.

Dobry wieczór. Chciałbym poprosić Was o radę. Mam problem ze sprzedającym, a mianowicie:Kupiłem przedmiot, sprzedający zgadzał się na zapłatę za pośrednictwem PayPal'a, zapłaciłem więc przez PayPal'a za ten przedmiot po czym sprzedający zrobił zwrot ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1386 Wyświetlenia
  • 8 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay Partner Network - ktoś uczestniczy ?

WitamMam pytanko, czy ktoś z was uczestniczy w programie afiliacyjnym ebaya ? Jeżeli tak, to proszę o podzielenie się opiniami na temat ich ostatniej zmiany, która bez wątpienia zmasakrowała biznesy w USA setek przedsiębiorców. Sławek

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 808 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

WERYFIKACJA Konta w UK przed wystawieniem przedmiotu.

Jak w temacie, gdy chcę wystawić przedmiot rooszą mnie o podanie nr. tel. bo chcą wysłać tam jakiś pin podaję go i wyskakuje pytanie: "what other ebay user id is associated with your current address" Nie ma innych użytkowników pod tym adresem nic mi ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 621 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Export produktów kontrahenta do pliu

Witam, Jestem zainteresowany pobraniem w sposób automatyczny zdjęć oraz tytułów + ewentualnie specyfikacji od konkretnego kontrahenta aby wprowadzić te produkty automatycznie do sklepu. Ma ktoś jakieś pomysły?

Czy mogę oddać produkt ?

Witam zamówilem opony zimowę z felgami do auta ale okazało się,że felgi nie pasuja do mojego auta. Moje pytanie. Czy mam możliwość zwrotu opon z felgami?

nie mogę się zalogwać - kontakt do ebay itp itd

witamprzez pewnien czas nie mogłem zalogować się na ebay, funcja odzyskiwania hasła nie działała - pisało że nie ma mojego emaila w bazie danych. teraz już jest ok - coś chyba się zawiesiło... ale w ciągu 30 minut próbowałem bezskutecznie skontaktowa...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 223 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Konto PayPal - jaka kwota dopuszczalna na koncie osobistym

Witam, mam pytanie: jaka kwote maksymalna mozna posiadac na koncie osobistym, aby PayPal nie zaczal podejrzewac, ze prowadze dzialanosc gospodarcza ktora nie jest zarejestrowana. Otoz posiadam na koncie pewna dosc poakzna sume pieniedzy i dzis rano, ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1351 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

co myślę o eBay

Dlaczego eBay nie jest popularny w polsce? Mnóstwo zbędnych formalności, layout rodem z lat 90', strona jest nieestetyczna i wszędzie panuje bałagan. Korzystam już od 5 lat z innego serwisu i eBay nie dorasta mu do pięt. Chciałem podjąć się handlu za...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 437 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

micro camere typ zapalniczki

Cześć wszystkim!Zakupiłem micro camere i przy załączeniu do laptopa zainstalowały mi się sterowniki.Po czym nic mi nie wykazało tylko pytanie dostałem o skąpresowaniu dysku.Nie wiem co się stało ze nie widzi tej mickro camery.I nawet nie skąpresowało...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 163 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

koszty przesyłki

Witam,chciałbym zamówić do Polski część do telefonu Nokia N8 ale nie wiem jaki byłby koszt wysyłki. Proszę o pomoc

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 286 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań