anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Konto PayPal - jaka kwota dopuszczalna na koncie osobistym

Witam,



mam pytanie: jaka kwote maksymalna mozna posiadac na koncie osobistym, aby PayPal nie zaczal podejrzewac, ze prowadze dzialanosc gospodarcza ktora nie jest zarejestrowana.



Otoz posiadam na koncie pewna dosc poakzna sume pieniedzy i dzis rano, po odpaleniu konta PayPal, widniala na stronie aktualizacja konta, gdzie poproszono mnie o potwierdzenie, jakim podmiotem jestem: konto osobiste (tutaj w nawiasie bylo napisane, ze nie jestem zarejestrowany jako podmiot prawny nigdzie etc.), potem byla opcja wlasnie konta rozszerzonego/dzialanosci oraz cos jeszcze.



Oczywiscie wybralem opcje nr 1 ale od razu przypomnialo mi sie to, o czym mowil moj znajomy, ze PayPal, po przekroczeniu pewnej sumy, moze inwigilowac.



Czy ktos z was posiada niezbedne informacje na ten temat?

Wiadomość 1 z 7
ostatnia odpowiedź
6 ODPOW. 6

Konto PayPal - jaka kwota dopuszczalna na koncie osobistym

sam sobie sprawdź jakie masz moje konto -> opis kliknij wyświetl limity

Wiadomość 2 z 7
ostatnia odpowiedź

Konto PayPal - jaka kwota dopuszczalna na koncie osobistym

Nie ma żadnej inwigilacji ani ze strony PayPal ani US.



Po przekroczeniu 2,5k euro lub równowartości konto zostaje objęte ograniczeniem, które zostaje zdjęte po przesłaniu dowodu tożsamości i zamieszkania o ile dobrze pamiętam.



To jest praw UE mające na celu monitorowac ewentualne próby prania brudnych pieniędzy.



Bez obaw, dostarcz kwity i ciesz się kasą na koncie.



pozdr

eBay.pl to Twoje okno na świat!
Wiadomość 3 z 7
ostatnia odpowiedź

Konto PayPal - jaka kwota dopuszczalna na koncie osobistym

Ok, czyli po przekroczeniu 2,5 tys. Euro konto zostaje ograniczone. Jak to sie ma do tego, ze w pewnym momencie trzeba rozszerzyc konto do statusu konta rozszerzonego? Jest w ogole taka obligacja po przekroczeniu danej sumy?

Wiadomość 4 z 7
ostatnia odpowiedź

Konto PayPal - jaka kwota dopuszczalna na koncie osobistym

Nic nie wiem na temat konta rozszerzonego.



Wspomniałem tylko o regulacji dotyczącej wymogu dostarczenia dowodu zamieszkania oraz potwierdzenia tożsamości w przypadku zbliżania się/przekroczenia kwotry równoważnej 2,5 k euro



pozdr

eBay.pl to Twoje okno na świat!
Wiadomość 5 z 7
ostatnia odpowiedź

Konto PayPal - jaka kwota dopuszczalna na koncie osobistym

jak bedziesz sprzedawał to tak, jeśli nie nic nie musisz robić, faksujesz tylko na podany numer potrzebne dokumenty tak jak napisał sir.vis nic więcej


 


 

Wiadomość 6 z 7
ostatnia odpowiedź

Konto PayPal - jaka kwota dopuszczalna na koncie osobistym

Sir.vis - a teraz juz tak zapytam glupio bo zaciekawilo mnie to: nap. jesli ktos przelalby mi na PayPala jenorazowo kilka tysiecy $ to czy nie wzbudziloby to zainteresowania ze strony osob monitorujacych przychody i nie ciachneliby mnie za podejrzenie o praniu brudnej forsy? Bo mnie ciagle wydaje sie troche malo prawdopodobne, zeb przy wiekszych wplatach/sumach nie chcieli sie przyczepiac i tylko prosili o weryfikacje danych osobowych.

Wiadomość 7 z 7
ostatnia odpowiedź