Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Darmowa wysylka

Witam,mam zdefiniowane w warunkach sprzedazy dwa rodzaje wysylek:-damowa (dla kilku towarow),-platna (dla reszty towaru, np.: 10 zl.) Klient wklada towar z darmowa wysylka do koszyka plus kilka towarow z platna wysylka.Ebay nalicza oplate dla calego ...

Opłata za przedmiot

Hej, mam kłopot z finalizacją transakcji. Wystawiłam aukcje na ebay.com która zakończyła się sprzedażą. Kupujący chce zapłacić ale nie może ponieważ nie zauważył w opcjach wysyłki ze obejmuje ona tylko USA, w trakcie trwania aukcji rownież się ze mną...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 222 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak utworzyć konto sprzedawcy?

Z tego co się orientuję, żeby sprzedawać trzeba mieć konto sprzedawcy. Moje pytania brzmią: jak utworzyć takie konto? Czy da się to zrobić bez karty kredytowej?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 385 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Moja pierwsza aukcja

Jerstem tu nowy, więc witam wszystkich :). Mam problem: próbuję wystawić moją pierwszą aukcję na ebay. Wypełniam formularz i strona pyta o metodę płatności (0pln). Wybieram oczywiście paypal, po przekierowaniu loguję się i tu zaczyna się problem. Pay...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 471 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

różne koszty wysyłki w zależności od wagi i free shipping

Witam serdecznie, zaczyanm swoja przygodę z ebay.uk i chciałabym ustawić koszty wysyłkiw zależności od wagi a dla sprzedaży powyżej danej kwoty free shipping. czy ktoś się orientuje, czy jest taka możliwość? Jesli tak, to bardzo proszę o podpowiedź. ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 194 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

czy jest opcja wypromowania swoich przedmiotów

Witajcie.Jeśli post znajduje się w złym miejscu to bardzo przepraszam gdyż jestem tutaj nowy Przychodzę do Was z najstępującym problemem. A mianowicie pare dni temu zaczołem sprzedaż poprzez eBay jako sprzedawca biznesowy w uk. Wystawiłem dość sporo...

Nowe konto - sprzedaż ebay

Witam,założyłem konto na ebay i chcę sprzedawać. Konto PayPal jest w pełni zweryfikowane.Gdy chcę coś sprzedać pojawia się komunikat: "It looks like you've reached the number of items and amount you can list. You can list up to 0 items and £0.00 in t...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 640 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pierwsza sprzedaż na ebay - pomoc dla nowego

Witam,Mam zamiar sprzedać rzecz małą, lecz kosztowną.Chciałbym, aby doświadczeni sprzedawcy wręczyli mi jakieś pomocne wskazówki dot. sprzedaży, a mianowicie jak sprawnie i bezpiecznie przeprowadzić transkację.Inna sprawa to taka, czy ktoś od nowego ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2170 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jestem tu nowy.

Witam wszystkich. Jestem tu nowy. Chociaż sprzedawałem wczesniej na ebay.de to tutaj nie mogę się przeryć przez te wszystkie zawiłosci. Od kilku dni usiłuję skonfigurować konto bankowe do płatności za usługi i do płatności przelewem. Cały czas odrzuc...

Towar niezaplacony a juz otrzymany - problem

Kupilem artykul niezgodny z opisem . W opisie bylo , ze jest w bardzo dobrym stanie( podobno raz uzywany ) jednak wyglada jakby ze smietnika . Jest bardzo brudny i zniszczony. Problemem jest to , ze sprzedawca wyslal mi go blyskawicznie , zanim zdazy...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 418 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z wystawieniem przedmiotu

Witam, próbuje wystawić swój pierwszy przedmiot na aukcji przez aplikacje eBaya, jednak przy końcowym wystawieniu przedmiotu wyskakuje WERYFIKACJA " Prawie gotowe. Zanim wystawisz przedmiot, potrzebujemy kilku dodatkowych informacji" nie rozumiem o c...

Powiązane i zawieszone dwa konta - Ktoś miał taki problem?

Cześć, jestem sprzedawcą na Ebayu jakiś czas temu zablokowali mi moje pierwsze konto na ebayu, po pół rocznej przerwie załozyłam nowe konto, nowy paypal, nowe karty kredytowe oraz nowy adres. Niestety ebay wykrył mnie podejrzewam, że po tym samym IP ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 440 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Dodanie innej metody płatności niż paypal

Witam,uprzedzając słowną burzę "a czemu to nie paypal?!" itp, pragnę wyjasnić moją sytuację.Sprzedawałem wszystko poprzez paypal, wszystkie płatności zawsze uregulowane, komentarze w granicach 99%, żadnych problemów, zwrotów itp. Aż pewnego dnia, dos...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 845 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Podatek, jak to wlasciwie z nim jest?

Witam wszystkich.Z gory przepraszam jesli byl podobny temat, ale nie mam za bardzo czasu na szukanie odpowiedzi wiec zwracam sie do Was z pytaniem o podatek. Jestem sprzedawca za granica (UK) i ostatnio zalozylem firme, konto biznesowe etc. Na ebayu ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 473 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań