anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy jest opcja wypromowania swoich przedmiotów

Witajcie.
Jeśli post znajduje się w złym miejscu to bardzo przepraszam gdyż jestem tutaj nowy 😞

Przychodzę do Was z najstępującym problemem. A mianowicie pare dni temu zaczołem sprzedaż poprzez eBay jako sprzedawca biznesowy w uk. Wystawiłem dość sporo przedmiotów i chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość promowania moich przedmitów tak aby się wyświetlały na pierwszych stronach wyszukiwania ?

Rozmawiałem z konsultanem eBay i wg nich nie ma żadnej opcji płatnej aby się wypromować jednakrze na moją pozycję wpływa podobno opcje jak free delivery, 30 dni do zwrotu towaru.

 

Co jest najciekawesze firmy konkurencyjne wcale nie mają tych opcji, zdjęcia mają fatalne a sprzedaż im idzie dość dobrze.
Gdzie robie błąd ?

Proszę o pomoc.

Przemek.

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

czy jest opcja wypromowania swoich przedmiotów

Odmiennie od Allegro na Ebay nie mozna wykupic promocji.

Promowane sa aukcje sprzedawcow ktorzy wykazuja sie spelnianiem pewnych kryteriow takich jak szybka wysylzapewnienie zwrotu, dorobek komentarzy pozytywnych, rozstrzyganie sporow bez udzialu eBAY, wysokosc sprzedazy itp.

 

Czyli sprzedawcow dzieki ktorym Ebay zarabia wiecej.

 

Warunki sa wyszczegolnione w warunkach uzyskania statusu super sprzedawcy.

 

Super sprzedawca nie tylko nie placi za pozycjonowanie aukcji ale otrzymuje miesiecznie premie wynikajaca z procentu prowizji pobranej przez Ebay. Im wyzsza sprzedaz tym wyzsza premia.   

**************************************
Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

czy jest opcja wypromowania swoich przedmiotów

Zadnego pakietu -jak pisze entegris nie wykupisz. Pośrednio możesz w narzędziach marketingowych zaznaczyć opcję promowania aukcji w mailach wysyłanych przez ebay, na widoku zakończonych aukcji innych sprzedawców,lub w wynikach wyszukiwania. (załącznik)

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź