anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Witam

 

W związku ze zmianami na ebay w sprawie tych nowych opcji płatności trzeba zaktualizować dane konta tak też zrobiłam ale ciągle mam wyświetlany komunikat " Zaktualizuj informacje o swojej tożsamości" mimo iż wysłałam skan dowodu osobistego.

 

Te dane chyba weryfikuje jakaś maszyna z automatu...

 

Wiecie może w czym  może być problem (dane sprawdzałam kilkanaście razy i są poprawne)?

Napisałam dwa maile do "pomocy" ale narazie nikt nie odpisał.

 

 

Wiadomość 1 z 87
ostatnia odpowiedź
86 ODPOW. 86

Dot.: Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

W zasadzie to poczułam ulgę, bo myślałam ze to ja czegoś nie dopilnowałam i ze ebay  juz dowodów osobistych nie respektuje , bo u mnie po komunikacie- uwiarygodnij konto wyskakuje rubryczka, ale ma tylko dwie opcje  wyboru  paszport  i prawo jazdy. Ale czytam co państow piszecie  i nadal moze byc to  ten dowód

Tak sie ucieszyłam ze   juz sie nawet  tak nie przejęłam ze oni mają  problemy  ...

 

 

 

Wiadomość 11 z 87
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

I  ,mam prośbę ,  bo nie mam pojęcia co robić, tzn jak ja mam im wysłać   ten skany dowodu , jesli  w tej  wiadomości (automatycznej od ebay do mnie) mam  tylko opcje paszport albo prawo jazdy (rejestrowałam konto na  dowód osobisty)

Wyczytałam co mogłam u nich  w informacjach   i wychodzi  mi na to na to ze to ebay wysyła  info  z namiarami  do weryfikacji za pomcą tego dowodu osobistego

 

https://ocsnext.ebay.pl/ocs/sc

Dostarczenie dowodu tożsamości

Jeśli nie będziemy mogli zweryfikować Twojej tożsamości za pomocą powyższych informacji, możemy poprosić Cię o przesłanie zdjęcia ważnego dokumentu tożsamości. Wyślemy Ci wiadomość e-mail, a na Twoim koncie umieścimy baner jako przypomnienie, czego potrzebujemy, w tym instrukcje dotyczące przesłania zdjęcia."

 

Z góry dziekuję za odp

 

 

Wiadomość 12 z 87
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Gadalam na czasie z kims tam i wyszlo ze ten formularz do aktualizacji jest nie przystosowany do Polski bo costam, napisali raport do kogos tam i maja to zmienic, narazie czekam - mialo byc 24-48 ale teraz ze 3-5 dnii.

 

Tez wysylalam Dowod Osobisty, niby moze byc, mi system odrzucal bo byl problem z data urodzenia ktora po angielsku jest zapisywana w innym formacie.

 

Tylko wczoraj minal 10 lipca i ciekawe co z aukcjami... czy zblokuja czy usuna jak pisali...

Wiadomość 13 z 87
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Ebay mi odpisał .Popełniłam  błąd pisząc do niech po polsku. Ale człowiek z obsługi robił co mógł.

 

 W efekcie całość wygląda tak. Dość zabawenie

 

"...Mam problem z zaktualizowaniem danych konta, nie posiadam ani paszportu ani prawa jazdy jedynie dowód osobisty, czy i gdzie mogę wysłać skan DO?..."

 

"Tak rzeczywiście można wysłać jednostronną / odwrotną stronę dowodu osobistego.

 Zeskanowane dokumenty nie są akceptowane.  "

 

Napisałam powtórnie, tym razem po angielsku:)

Wiadomość 14 z 87
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Cześć   ,czy poradziłeś sobie już z aktualizacją ?  , ja dalej walczę   i mam to samo co u ciebie ,czyli zablokowane pieniądze   i dalej ebay pisze do mnie że nie może zweryfikować danych firmy .

Wiadomość 15 z 87
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Konto nadal mam -niezweryfikowane .

 

Właśnie mi odpisali ze   muszą "ręcznie" weryfikować  te   dane z Dowodu   i ze mam im to wysłać-

dołączyć skan w załączniku w odp na ta wiadomość.

I ze maja  z tym duzo pracy(moze nie tylko Polacy maja tego typu dok do ręcznej weryfikacji)

Odpisali szybko, bo pisałam do nich wczoraj,trzeba po angielsku do nich pisać  wtedy komunikacja jak lepsza.Tak ze na razie- jestem na tym etapie ze-  przesyłam im  tego skanu dowodu.

 

W tej wiadomości   ze skanem-napisze  ze wiem ze jest z  tą ręczną weryfikacją problem i ze- czekamy . Ale czy by byli tak grzeczni  odpisac- jak  długo jeszcze., bo mogła bym  zamieścić ogólną info  na Forum w strefie -  dla naszego kraju.Skoro nie tylko ja mam taki problem.

 

Udało mi sie ze piszą to może wykorzystam.

 

I  ide -wyrobic paszport. moze  się przyda się, a przynajmniej na przyszłość nie będzie  takich kłopotów.

 

 

 

Wiadomość 16 z 87
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Ja  tez niemam zweryfikowanego konta mimo to wszystko dziala po nowemu i nawet wyplate platnosci dostalam teraz we wtorek, dziwne...

Wiadomość 17 z 87
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Poprawka chyba mi recznie zweryfikowali bo niemam tez wkurzajacego czerwonego powiadominia o aktualizacji na glownym panelu, czyli chyba dlatego dostalam wyplate.

 

Ponad tydzien pisania i 2 czaty, a mieli mnie powiadomic mailowo jak rozwiaza sprawe...

Wiadomość 18 z 87
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Konto bankowe masz w złotówkach jeżeli tak to jakie przewalutowanie jak wypłatę ebay ci zrobił w euro?

Wiadomość 19 z 87
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Walczę z nimi od kilku tygodni. Mimo iż przesłałem skan i zdjęcia DO i prawo jazdy cały czas mam komunikat o braku weryfikacji (sprawdzałem dane konta kilkanaście razy i wszystko jest ok). Po kilku odpowiedziach mailowych od Hindusów od tygodnia nie odpowiadają już na w ogóle na moje maile. Ciekawostka bo jak wysłałem im skan prawa jazdy to odesłali mi info że prawko jest nieważne bo była jakaś nowa ustawa unijna i wg niej prawo jazdy ma mieć inny wygląd. Ciekawe, że w Polsce nikt mi się do tego nie przyczepił a ostatnio miałem kontrolę policji tydzień temu.

Piszę do nich po angielsku, żeby Hindusi nie mieli problemów z tłumaczeniem i żeby pisali nie przez tłumacza, bo wychodzą błędy logiczne. Tak czy inaczej zablokowane mam na koncie ponad 5 tys PLN i nic nie słychać aby się coś zmieniło. Napisałem tym Ebayowym intelektualistom, że forma daty w Polsce to DD/MM/YYYY a nie MM/DD/YYYY ale to do nich nie dociera, tak samo jak info, że w nowych DO nie ma adresu zamieszkania. W regulaminie pisze, że mogą poprosić o wyciąg z konta, ale tego nie zrobili. Swoją drogą mogą operować naszymi pieniędzmi za darmo. Taki darmowy kredycik obrotowy na grube miliony.

Zastanawiam się, czy nie można zrobić zbiorowego pozwu do jakiejś instytucji unijnej bo na polskie to raczej nie ma co liczyć.

Jeśli ktoś z Państwa zweryfikował jakimś cudem swoje konto to proszę o info na tym forum jak to zrobić.

A może pozwiemy ich o karne odsetki od przeterminowanych wypłat?

Pozdrawiam wszystkich i trzymam za nas kciuki.

 

 

Wiadomość 20 z 87
ostatnia odpowiedź