Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Ebay-MAG

Hej,Czy ktoś używa już programu Ebaymag do duplikowania ofert na inne rynki ebay?Eksperymentuje z tym programem testowo i napotkałem na problem.Oferty tłumaczone są prawidłowo łącznie z szablonem, ceny przeliczane są również odpowiednio, ale jest pro...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 165 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem przy wystawianiu aukcji

Witam, mam problem z wystawieniem aukcji na ebay.de. Założyłam konto sprzedawcy nie mogę jednak wystawić żadnej aukcji. Wyświetla mi się komunikat:"Poproś o zwiększenie limitów sprzedaży Dzięki za zainteresowanie. Ta funkcja jest jednak dostępna tylk...

Brak możliwości zmiany numeru konta do wypłat

Cześć,od momentu pierwszej wypłaty od eBay na konto bankowe gdy zorientowałem się że wypłaty są realizowane w oryginalnej walucie a nie w złotówkach chcę dokonać zmiany rachunku bankowego do wypłat na konto w euro.Próbowałem to zrobić kilka razy zaró...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 334 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay sie sypie

Czy u Was forumowiczów też jest takie dziwadztwaJak wchodzę na swoje konto na Ebay. pl to w zakładce płatności wyświetlają mi sie co chwila inne konta ebay , tylko nie moje.O co tu chodzi?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 234 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ograniczenie konta

Witam sprzedawałem ostatnio na ebay ogólnie telefonami nowymi jako osoba prywatna i ograniczyli mi możliwość sprzedaży i wypłat i kazali dostarczyć wszystkie dokumenty gdzie kupuję telefony i dowód osobisty tego samego dnia wysłałem dziś mija 3 dzień...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 130 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

brak możliwości wprowadznia numeru przesyłki

witam; od kilku dni znowu ten sam problem - nie można wprowadzić numeru przesyłki - pojawia się info spróbuj ponownie później... ostatnio też tak się stało i trwało to kilka dni i teraz znowu, ogólnie brak kontaktu z pomocą eBay [również błąd, spróbu...

Kategorie na ebay

Witam Mam takie pytanie. Czy kategorie widoczne po lewej stronie na szablonie aukcji powinna zrobić osoba która robiła szablon czy gdzieś je można ustawić w koncie ebay. Proszę o podpowiedz krok po kroku jak to załatwić .Z góry dziękuję i pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 72 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

wypłaty z Ebay ???

Witam prosze o podpowiedż kiedys wplaty wpadały do paypal a teraz zarządza Ebay który wypłaca codziennie lub co tydzień to jest dramat. Czy nie ma opcji wypłaty na żądanie?? Klient zwraca towar i czego oddać zasilić konto gdzie są dodatkowe oplaty.Pr...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1068 Wyświetlenia
  • 20 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Zaktualizuj wartość procentową podatku VAT

Witam nie jestem na vacie tylko na ryczałcie ewidencjonowanym. Jaką stawkę VAT umieścić w ofertach. Ebay prosi o uzupełnienie Vat w ofertach jako wymagane. Proszę o pomoc.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 442 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Chyba nadszedł czas podziękować Ebay.

Sprzedaję na Ebay już ponad 10 lat i tęsknie za tamtą formą z przed lat.W trakcie upływających lat , mogłem przeboleć niektóre zmiany,np. gdy zabierali prowizję od kosztów wysyłki, ... ale to "otwarcie drzwi" do własnego konta bankowego - to już prze...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1750 Wyświetlenia
  • 19 odpowiedzi
  • 2 podziękowania

Ebay okrada sprzedawców

Druga transakcja z płatnością ebay i 23 Euro ebay ukradł z ok. 600 Euro-zapytałem kupującego o to jak zapłacił i był to paypal,więc z pewnością ebay mnie okradł jak wcześniej na ok. 50 Euro na nienależnych opłatach dodatkowych za aukcje samopowtarzal...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 362 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

Prowizja ebay może być nawet powyżej 50% !!!

Właśnie sprzedałem drobiazg do Wielkiej Brytanii za 8 PLN. Od razu ebay elegancko podsumowało i pobrało opłatę od tej transakcji i wyniosła ona 4,05 PLN czyli ponad 50%. ceny towaru który sprzedałem. Opłatę pobierają od ceny sprzedaży + koszt wysyłki...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 248 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

Prowizja za "Opłata za nazwę pomocniczą"

Witam, czy eBay informował że od czerwca jest jakaś prowizja za nazwę pomocniczą 7zł?Dziś przyszła mi faktura i jest ona na 39tys zł czyli nie do zapłacenia przeze mnie, czy ktoś ma taki sam problem. Gdybym wiedział że zmieniają cennika to bym usunął...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 243 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

nie mogę zapłacić prowizji dla eBay :)

Witam,wiem, że brzmi to dziwnie, ale nie mogę zapłacić prowizji - sprawa dość pilna bo dzisiaj upływa termin płatności,ostatnio pojawiły mi się dwa konta do rozliczeń z eBay - złotówkowe (i tam mam dług na ponad 57 zł) oraz w EURO,kiedy próbuję przej...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 400 Wyświetlenia
  • 13 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Jak księgujecie sprzedaż w płatnościach?

Jak ogarniacie temat księgowania sprzedaży w nowym systemie? Dla mnie to zupełnie nie jest czytelne. Jak pobieracie raporty w pdf? Moim zdaniem nie da się tego prawidłowo księgować. Skąd np brać kurs walut?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 208 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań