anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Witam

 

W związku ze zmianami na ebay w sprawie tych nowych opcji płatności trzeba zaktualizować dane konta tak też zrobiłam ale ciągle mam wyświetlany komunikat " Zaktualizuj informacje o swojej tożsamości" mimo iż wysłałam skan dowodu osobistego.

 

Te dane chyba weryfikuje jakaś maszyna z automatu...

 

Wiecie może w czym  może być problem (dane sprawdzałam kilkanaście razy i są poprawne)?

Napisałam dwa maile do "pomocy" ale narazie nikt nie odpisał.

 

 

Wiadomość 1 z 87
ostatnia odpowiedź
86 ODPOW. 86

Dot.: Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Dziękuję za pomysł , też juz próbowałem podpiąć sie pod wcześniejszy temat i tez bez odpowiedzi.

Wczoraj napisałem na czacie Ebay.com i mam nadzieję ze to pomoże , obiecano mi ze zrobił  jakis raport i przekaże to do polskiego Ebayu celem rozwiazania problemu.

Jeśli nie odpowią mam sie znowu z nimi skontaktować.

Pisałem również na FB również obiecali pomóc.

Mam nadzieje ze to pomoże i ze nie skończy sie tylko na obiecankach .

 

Wiadomość 81 z 87
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

I niewiele sie zmieniło w tym temacie

Po interwencji na czacie ebay.com jedyne co zrobili to zwolnili pieniądze ale i tak ich nie moge wypłacić

ponizej kwoty do wypłaty jest napis typu "brak zaplanowanej wypłaty" i mimo ze mam ustawione wypłaty co dzień nic to nie pomaga.

Moje dane są własciwe nic nie pomaga  np. zmiana na polskie znaki, myślnik w kodzie pocztowym, format daty urodzenia jest z góry narzucona.

Widac ewidentnie nad tym nie panują.

Wiadomość 82 z 87
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Pomoc znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/ebaypl

Nasze konto były zablokowane 2 miesiące. Po opisaniu sprawy przez messengera blokada zdjęta po 3 dniach.

Wiadomość 83 z 87
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Mamy podobny problem 6 razy przesyłany wyciąg bankowy i nadal nic. Pieniądze zablokowane, ze strony eBay tylko przeprosiny i prośba o ponowne przeslanie wyciągu bankowego. Przesłałem im wyciąg z komentarzami, że dane na wyciągu i na koncie eBay są takie same. Czy jest jakieś gdzieś polskie wsparcie/ biuro w Polsce? eBay twierdzi że dane są niezgodne. Nie wiemy jakie dane, bank się nie zmienił, poprzedni wyciąg przeszedł weryfikacje bez problemu - przy zakładaniu konta.

Wiadomość 84 z 87
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

WIELKIE DZIĘKI!
TWOJA METODA ZADZIAŁAŁA !!!

Wiadomość 85 z 87
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

witam, 5 x wysłany był dokument i nic , ciągle te same bzdury o aktualizacji.Prawka i paszportu nie ma obowiązku posiadania.Jak mi odblokują forse to likwiduję moje konto na tym kołchozie i idę do konkurencji.

Wiadomość 86 z 87
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Wiadomość 72 powyżej. Może pomoże i tobie.

Wiadomość 87 z 87
ostatnia odpowiedź