Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Niemcom wolno, Polakom nie wolno.

Różne rzeczy widziałem, ale: 2 razy mi usunęli aukcję The Rocker by Steve Ray Vaughan | CD |strasząc zamknięciem konta, bo według nich to pirat. Podałem dane z Discogs, gdzie jak gdzie się znają na wydaniach i dopuszczają to wydanie do sprzedaży:http...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 74 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

Ebay wprowadza drastyczne opłaty za każdą aukcję !!!

Ebay znowu sobie „strzela w kolano”. Od czerwca wprowadzają drastyczne opłaty i tak teraz za każdą aukcje z ceną stałą zapłacisz po 1,50zł a za aukcję z licytacją 2,20zł. Całkiem im odwaliło i nie nauczyli się niczego. W 2008 roku po raz pierwszy wpr...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 8393 Wyświetlenia
  • 115 odpowiedzi
  • 6 podziękowania

wiadomość od ebay: "Sprawdź, czy musisz przekształcić swoje konto w firmowe"

I got this message from ebay, below is The problem is that I do not have a company, it is not a business account, and I sell privately. Actually, it's a resale, because I buy items ordered by my clients in Poland as a retail client and then send them...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 291 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Proszę o pomoc - nie dostałam pieniędzy za zamówienie/anulowanie zamówienia przez kupującego.

Mam problem.Sprawa wygląda tak: - sprzedałam przedmiot X - zaraz po zakupie kupujący wysłał prośbę o anulowanie. Zamówienie anulowałam, pieniądze zostały zwrócone (wpłatę dostałam na konto ebay). Następnie wystawiłam przedmiot ponownie i ktoś go kupi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 159 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

ebay w przegladarce Firefox

Witam Mam od kilku dni taki problem iz w przegladarce Firefox przestalo byc widac na samej gorze "panel" w ktory to sie klikalo aby sie zalogowac. Na Chromie wszystko jest po staremu. Rowniez wszystko jest po staremu na Firefoxie ebay.pl brak tego ty...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 45 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupujący zgłosił problem z przedmiotem i odesłał inny

Witam!Kupujący zakupił ode mnie przekaźnik, który został przetestowany przed wysyłką i był w pełni sprawny.Kilka tygodni po odbiorze przesyłki stwierdził, że przedmiot nie działa i otworzył spór. Ebay podjął decyzję o zwrocie, a ja otrzymałem przedmi...

Kupujący chce anulować zamówienie - prowizja, zwrot, brak wysyłki w ciągu 3dni.

Sprzedałam przedmiot, potem dostałam wiadomość, że kupujący dokonał zakupu przez pomyłkę i chce anulować zamówienie. Płacił w euro, gdy chcę zgodzić na anulowanie pojawia się informacja, że mam podać nr karty kredytowej bo środki do zwrotu nie są wys...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 273 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Konto firmowe i kilka adresów email

Dzień Dobry!Chciałbym zapytać, czy do jednego konta firmowego można podłączyć kilka adresów email, aby wielu pracowników miało do niego niezależy dostęp. Pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 178 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! blokowanie srodków

Witam mam problem ebay.com blokuje mi srodki na okres 21 dni sprzedaje na ebay około 2 lat cały czas te same przedmioty mam wysokie oceny sprzdazy i nie wiem o co chodzi zmieniły sie teraz jakies standardy i w zakładce ebay,com widnieje nie spełnai s...

Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Witam W związku ze zmianami na ebay w sprawie tych nowych opcji płatności trzeba zaktualizować dane konta tak też zrobiłam ale ciągle mam wyświetlany komunikat " Zaktualizuj informacje o swojej tożsamości" mimo iż wysłałam skan dowodu osobistego. Te ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 5755 Wyświetlenia
  • 86 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Minął termin Twojej rejestracji w usługach płatności eBay. Wstrzymaliśmy Twoją możliwość sprzedaży,

Witam Próbuje wystawic przedmiot jednak pojawia mi się taka informacja Minął termin Twojej rejestracji w usługach płatności eBay. Wstrzymaliśmy Twoją możliwość sprzedaży, ale możesz ją łatwo odzyskać. Zaktualizuj swoje konto w kilku prostych krokach ...

Ebay-MAG

Hej,Czy ktoś używa już programu Ebaymag do duplikowania ofert na inne rynki ebay?Eksperymentuje z tym programem testowo i napotkałem na problem.Oferty tłumaczone są prawidłowo łącznie z szablonem, ceny przeliczane są również odpowiednio, ale jest pro...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 161 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem przy wystawianiu aukcji

Witam, mam problem z wystawieniem aukcji na ebay.de. Założyłam konto sprzedawcy nie mogę jednak wystawić żadnej aukcji. Wyświetla mi się komunikat:"Poproś o zwiększenie limitów sprzedaży Dzięki za zainteresowanie. Ta funkcja jest jednak dostępna tylk...

Autorzy z największą liczbą podziękowań