Dla sprzedawców
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Jak cofnąć niesprawiedliwy komentarz?

Witam, pokrótcce:Kupujący nabył 3 przedmioty, nastepnie nieodebrał przesyłki, otworzyl sprawę za jeden przedmiot gdzieEbay jasno dał do zrozumienia, że nie ma jakiejkolwiek winny z mojej strony i zablokowal mozliwośc wystawienia negatywnego komentarz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 591 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak dokonać zwrotu pieniędzy kupującemu, aby sprawa nie została zamknięta na naszą niekorzyść?

Witam,kupujący otworzył sprawę o produkt niezgodny z opisem i chce otrzymać zwrot pieniędzy. Twierdzi, że otrzymał używany produkt. Oczywiście jest to nieprawda, produkt jest nowy. Jednak jesteśmy gotowi zwrócić klientowi pieniądze, a produkt może za...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 572 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Refund 14 dni

Witam wszystkich. Sprzedałem telefon w dobrym stanie (prawie nowy) z opcja ,,zwrot do 14 dni''.Dokładnie sprzedałem 15.06.2015 o godz.15:02 a dostałem maila, że telefon wadliwy 29.06.2014 o godz.23.53-czyli 14 dnia a właściwie to już byłopatrząc po g...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1155 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

youtube

Witam. Juz od paru tygodni mecze sie aby wstawic film z youtube na aukcje . Jest ktoś obeznany w temacie? Gdzies wygrzebalem ze musi byc stary kod , ale ta opcja nie jest juz mozliwa do znalezienia w youtube , a przynajmniej ja jej nie widze. Dzieki ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 468 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Blokada mc113

WitamCzy ktoś zna sposob jak uzyskać informację o powodzie blokady (podobno na zawsze). Numer blokady mogłem pomylić, ale raczej nie.Znajomy założył konto firmowe na Ebay. Nawet nie zaczął sprzedaży, tylko z moja pomocą przygotował zaplanowane aukcje...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1186 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Obowiazkowe paypal dla sprzedawcy??

Witam, założyłam właśnie konto na ebay oraz konto sprzedawcy. Przeczytałam ze nie muszę zakłądać konta paypal-tzn ze nie jest ono obowiazkowe. Ale gdy proboje wystawic moj pierwszy przedmiot na sprzedarz, w formularzu przy ustawianiu warunków płatnoś...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 714 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupujący żąda wyższego zwrotu pieniędzy a nie chce odesłać przedmiotu.

Sprawa wygląda następującoSprzedałem czajnik za 10f +3,99f wysyłka po 12 dniach dostaje wiadomosc ze czajnik jest uszkodzony bo jest zardzewiały wiec kupujacy otwiera spór .Wysyła mi zdjęcia ze zekomo jest rdza gdzie tak naprawde nic nie widac i usił...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 465 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nieodebrana przesyłka - otwarty spór.

Wysłałem towar do USA , kupujący otworzył spór że nie otrzymał towaru na stronie USPS widnieje status nieodebrane , przesyłka 16.01.2015 czyli w piatek wylądowała w Warszawie jeszcze jej nie odebrałem . Czyli oddaje kasę i jestem w plecy za przesyłkę...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 515 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Uwaga payPal w tym tygodniu znów zbiera na lokaty dobowe ;)))

Uwaga PayPal znów zbiera na lokaty dobowe :)))Z Australii USA itd przechodzi kasa bezproblemowo za to znów transakcja PayPal z UK "Based on your history as an eBay seller, we may temporarily hold the money from each of your eBay transactions in a pen...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 548 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Hej sprzedałam rzecz wpisująć w TYTULE aukcji zły rozmiar -

Hej, czy ktoś wie jak ebay zapatruje się na taki problem- sprzedałam rzecz podając w TYTULE zły rozmiar. W opisie aukcji rozmiar był podany zgodnie z rzeczywistoscią, dokładne wymairy też. Błąd tylko w tytule aukcji, Kupując żada zwrotu całośći włącz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 688 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania