anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący żąda wyższego zwrotu pieniędzy a nie chce odesłać przedmiotu.

Sprawa wygląda następująco

Sprzedałem czajnik za 10f +3,99f wysyłka po 12 dniach dostaje wiadomosc ze czajnik jest uszkodzony bo jest zardzewiały wiec kupujacy otwiera spór .Wysyła mi zdjęcia ze zekomo jest rdza gdzie tak naprawde nic nie widac i usiłuje mi coś wmówić mimo tego ze czajnik był w dobrym stanie więc skoro otworzył sprawę to proponuje mu częsciowy zwrot połowe pieniędzy po czym on odrzuca oferte i daje negatywny komentarz i nadal żąda pełnego zwrotu więc ja w sporze akceptuje full refund gdzie widnieje kwota 10f+3,99f przesyłka.i automatycznie pokazało się że status wystartował więc czekam na towar po czym oddam pieniążki maxymalny czas jest do 20 stycznia gdzie kupujący powinien odesłać towar ...Dzisiaj dostaję od niego wiadomosc ze żąda 10f+3,99f + 9f na wysyłkę iż twierdzi że jest z bułgarii (paczka była wysyłana na terenie anglii )wszystko mam w wiadomościach na ebay-u no i sie upar że che te 9f więcej zeby go odesłać

 

 

Co mam zrobić na tą chwilę ?

Rozumiem że najlepiej poczekać do 20 stycznia i jeżeli towar nie wróci do mnie to wtedy otwieram sprawę ja o zaginięcie towaru czy jak to jest ???Już nie wspomnę że nie dostane numeru nadania paczki która ma być zwrócona ??

 

proszę o jakieś rady

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Kupujący żąda wyższego zwrotu pieniędzy a nie chce odesłać przedmiotu.

oddajesz tyle i wplacił i ani grosza więcej, bo nie masz takiej możliwości, jesli płacił poprzez PayPal

 

 i jeżeli towar nie wróci do mnie to wtedy otwieram sprawę ja o zaginięcie towaru czy jak to jest ???

 

sprawy może otworzyć tylko kupujący, sprzedawcy nie mają takiej możliwości

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Kupujący żąda wyższego zwrotu pieniędzy a nie chce odesłać przedmiotu.

jezeli otwieram sprawe o zaginięcie towaru to co tym zyskuje i po co mam to otwierać ??skoro nie wyrobi się w czasie ze zwrotem to sprawa jeszcze nie bedzie zakonczona ??

poprostu nie wiem jak zakonczyc ten temat jak nie otrzymam towaru a chce mieć sprawe normalnie zakonczoną

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Kupujący żąda wyższego zwrotu pieniędzy a nie chce odesłać przedmiotu.

Ja bym zgłosiła sprawę na eBay o próbę wyłudzenia . Skopiowała bym @ od kupującego i zeskanowała numer nadania paczki z adresem. Miałam podobna sytuację. Gość kupił koszulke . a potem wysłał zdjęcia innej podobnej z uszkodzeniami. Zarzadał zwrotu całej kasy+ wysyłka. Nie zgodziłam się więc dostałam negatywa i otwarta sprawę gdzie oczywiście PayPal zablokował mi kase do czasu wyjaśnienia. Wkurzyłam się i otworzyłam swoja sprawę o próbe wyłudzenia. Rozpatrzyli pozytywnie. Usuneli negatywa i zwrócili pieniądze na konto...Od tamtego czasu gość się nie odezwał. Powodzenia
Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź