Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Problem z potwierdzeniem tożsamości

Witam Mam problem zmieniłem kilka rzeczy w profilu na Ebay i teraz mi każą potwierdziś tożsamość Potwierdź swoją tożsamość Aby potwierdzić swoją tożsamość, skontaktuj się telefonicznie z Obsługą klienta pod numerem 00800 200 90 200 (połączenie bezpła...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 580 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Co robicie aby utrzymać wysoką punktację na karcie użytkownika

Poradźcie proszę co robicie aby utrzymać wysokie oceny. Wysyłam za grancę i np. średnia ocen za szybkość wysyłki wynosi tylko 4.4, koszt wysyłki 4.5. W żaden sposób nie moge tych wyników podciągnąć a ebay stale blokuje mi konto i nie mogę wystawiać n...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 134 Wyświetlenia
  • 9 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

ile czasu na zwrot towaru w ebay-shop na ebay.de (sprzedawca z ebay.pl)

Pozwole sobie zacytowac wczesniejszy post: "w ubiegłym roku miałem inne konto na ebay ale Niemcy i pewna mało ciekawa konkurencja mnie wykurzyła powód miałem źle wpisane w regulaminie zamiast 30 było 10 dni na zwrot towaru( dotyczy to rynku w Niemcze...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 551 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

sklep na ebay.de a opłaty?

Witam, jestem nowym użytkownikiem proszę o pomoc, chciałbym sprzedawać na ebay.de lecz gdy próbowałem wystawić aukcję w kup teraz za 500euro to kost aukcji wyniósł 6euro! Czy mogę założyć sklep na ebay.de i płacić wg. cennika ok 25 centów za aukcje ?...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 58 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupujący otworzył spór??Co powinnam zrobić

Proszę Państwa o rade.Na ebay.uk sprzedałam sukienkę ,w której były wycięte metki.Oczywiście w opisie przedmiotu umieściłam o tym informacje.Teraz Pani ,która ja zakupiła ma problem że w sukience nie ma metek i nie ma podszewki,kórej wcale tam być ni...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 34 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

sprzedaż na ebay.de i ebay.uk

Jestem świerzak na ebayu. Chciałbym sprzedawać na de i uk. Czy musze spełnić jakieś wymagania, jeżeli tak to jakie? A może lepiej otworzyc mały sklep i wtedy będzie łatwiej wystawiać przedmioty na zagranicznych ebay-ach. Z góry dziękuje za podpowiedz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1766 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak wysłać online załączniki do eBay.com potwierdzające wysłanie przedmiotu

Sprzedałem przedmiot na eBay amerykańskim. Wysłałem listem poleconym. Kupujący oświadczył , że nie dostał przedmiotu. Potwierdzenie wysłania listu wysłałem do kupującego. Zbliżał się koniec czasu ochrony kupującego, a przedmiotu nadal nie otrzymał, w...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1326 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Witam co.uk i com

Chcialem wystawic przedmiot na ebay.co.uk, nie ma z tym problemow natomist zawsze jak wystawialem ( na innym koncie , poprzednim , teraz mam nowe ) mialem opcje zeby wystawic tez na ebay.com za dodatkowa oplata czyli mialem 2 serwiasach jednoczesnie....

Czy ktoś z was jest wstanie mi pomóc i doradzić w kwestii PayPal Niemcy

Jestem w trakcie rejestracji firmy w Niemczech kolejnym krokiem chce założyć konto na ebay.de ale zastanawiam się jak wygląda rejestracja konta na PayPal ale Niemieckim czy tam też jest wymagana karta kredytowa do aktywacji systemu płatniczego tak ja...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 66 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay.de

Przepraszam ale muszę się powtórzyć tzn.zadałam juz to pytanie ale tutaj chyba częsciej zaglądają użytkownicy.Mój problem wygląda tak `ze jestem zarejstrowana na ebay.uk bo tutaj mieszkam ,wystawiłam produkt do sprzedaży i wszystko jest ok tylko mi z...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 590 Wyświetlenia
  • 8 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

POMOCY!!! OSZUKANY!!!

Sprzedawałem laptopa na ebay i uzgodniłem że koleś ze Stanów kupi go poza abay dla syna w angli. Dał namiary na swoj bank z ktorym się kontaktowałem. Miałem tylko wysłać laptopa i wysałać numer wysyłki DHL do banku i bede miał kaske. Zrobiłem tak ale...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1009 Wyświetlenia
  • 38 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań