Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Sprzedaż do Niemiec a podatki?

Witam serdecznie!Czy może ktoś z Szanownych forumowiczów orientuje się lub prowadzi taki typ działalności. Chodzi mi o to czy w przypadku prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce mogę poprzez zarejestrowane konto na Ebay.pl dokonywać sprzedaży ...

brak możliwości zmiany na biznes...czemu

Witam mam takie pytanie czemu moje konto (obecne) jest tylko kontem prywatnym nie mogę zmienić na biznes chodzi mi o to że mam dużo żeczy do sprzedania a nie wiem ile szt na 1m-c można sprzedać na koncie prywatnym jak myslicie ?? bo na biznes około 1...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 60 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PayPal w euro

Witam, Czy można i jak otworzyć konto PayPal z walutą rozliczeniową w euro (ewentualnie w dolarach). Jestem zarejstrowany na ebay.pl ale sprzedaje na zagranicznych ebayach i mam konto w euro w polsce i w niemczech. Zawsze to oszczędnośc na przewaluto...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 497 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedawanie z kilku kont i blokada

Witam sprzedawałem na ebay z kilku kont i wyskoczylo mi to: Wichtiger Hinweis für Verkäufer:Hinweis: Um auch weiterhin die Sicherheit auf eBay garantieren zu können, sehen wir uns die Mitgliedskonten von Mitgliedern an, die zum Verkaufen mehrere Mitg...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 50 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

eBay.de jak zmienić tylko na PayPal ?

Proszę uprzejmie i podpowiedź gdzie i jak mogę zmienić dostępną formę płatności tylko na PayPal. Niestety system samoczynnie wciska PayPal+przelew+moneybrokers i nigdzie nie moge tego zmienić... Z góry dziękuje

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 22 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zaginiona przesyłka

Witam. Otóż 29.10 br. wysłałam przedmiot kupiony w licytacji na ebay.co.uk listem poleconym priorytetowym. Kupujący twierdzi, że nie otrzymał przesyłki, więc 16.11 br. złożyłam reklamację na poczcie. Napisałam to kupującemu, ale on nie chce słuchać, ...

PILNE! Adres wysylki inny na eBay i inny w PayPal, jeszcze inny w mailu.

Witajcie, Mam zamowienie na towar. Problem w tym, ze gosc na ebayu ma adres z Islandii, Na PayPal z UK, a jak go poprosilem mailowo zeby powiedzial na ktory adres mam wyslac towar to odpisal, ze najlepiej na Litwe. Cos mi tu smierdzi i nie chce miec ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 907 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Szczególy Deklaracji CN22

Witam Wypełnienie deklaracji cn22 wydaje się byc proste ale: - w polu : prezent albo próbka handlowa- co zaznaczyć aby nie było problemów dla adresata? -określenie zawartości: mam np próbki kremu, sprzedałem 30 próbek to czy urząd celny kraju adresat...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1300 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

wystawienie aukcji na europe

Witam,jestem tutaj poczatkujący i w związku z tym mam pytanie jak moge wystawić przedmiot na ebay.uk -czy muszę rejestrowac sie oddzielnie na ebay.uk czy wystarczy jak jestem zarejestrowany na polskim ebay tylko musze zaznaczyć odpowiednio w opcjach

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 209 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Błąd podczas przyznawania limitów sprzedaży

Witam, Opiszę moją sytuację w skrócie. Chcę sprzedawać do .co.uk i .de. Mam konto firmowe i założony mały sklep. Już na samym początku pojawił się problem z limitami, po kilku rozmowach z obsługą .co.uk i spełnieniu warunków (przesłanie kopii faktur ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 27 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Adresy PO Box PROBLEM

Mam do wysłania list polecony (w liscie jest przedmiot) do USA na adres który wygląda tak: imie nazwisko PO Box (tutaj jest numer) Pierce ID (tutaj jest numer) Stany Zjednoczone W google maps wyskoczył mi las czy na taki adres moge wysłac list poleco...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1946 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Limit sprzedaży na ebay.de

Hej, podczas wystawiania aukcji na ebay.de wyskoczył mi komunikat o limicie sprzedaży do 100 sztuk miesięcznie. Ale ja nawet jednego nie wystawiłem na ebay.de. Do tej pory wystawiałem wyłącznie na ebay.co.uk. Czy to oznacza, że limit jest ważny równi...

Sprzedaż na cały świat

Witam, wystawiłem przedmiot na ebay.pl, założyłem konto paypal, powiązałem z kontem na ebay.pl, podałem konto bankowe, wszystko zostało zweryfikowane pozytywnie i zniesione zostały wszystkie limity wpłat i wypłat. Teraz chciałbym aby mój przedmiot by...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 795 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań