Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Zmiana "Artikelstandort"

Witam, czy mając konto firma na ebay.pl, sklep na ebay.de można wystawiając aukcje zmienić Artikelstandort? i czy taka zmiana spowoduje, że przy wyświetleniu wyników wyszukiwania na ebay.de nie będzie dopisku, że towar jest z Polski?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 283 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

dlaczegonie moge sprzedawac na ebay.eu

witam Mam pytanie. Dlaczego nie moge sprzedawac na ebay.eu? mam aukcjie wystawione na ebay.com , ebay.co.uk Tam nie miałem żadnego problemu z wystawieniem aukcji. Natomiast na ebay.eu moge tylko kupowac, i nie ma mozliwosci sprzedazy. Prosze o pomoc

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 58 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

sprzedaż na ebay.de - czy muszę mieć konto w niemieckim banku?

Próbuję wystawić przedmiot na ebay.de i ebay.ch. Po wykonaniu całego opisu aukcjii system przechodzi do weryfikacji danych bankowych i w pozycji nr kota widnieje dopisek, że ma to być niemiecki bank. Czy aby sprzedawać na ebay.de muszę założyć konto ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 80 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z wystawieniem aukcji na ebay.de

Witam, Chciałem wystawić aukcję na niemieckim ebay.de, wypełniłem wszystkie wymagane pola, a na koniec jestem proszony o weryfikację konta. Czy za każdym razem, gdy będę chciał wystawić produkt na sprzedaż, muszę dokonywać procesu weryfikacji? Bo nie...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 85 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

EURO - pomoge w wyplacie bez przewalutowania

potrącam 1% - na prowizje faktura VAT minimum wypłaty 150 EUR trwa to ok. 4-5 dni w sumie do zaksiegowania srodkow na Twoim rachunku Pieniadze otrzymujesz przelweem SEPA na swoj rachunek walutowy daniel.lubryka@lwk-international

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 68 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay.co.uk przesyłki monitorowane pytanie.

Witam. W najbliższym czasie planuję sprzedaż towaru poprzez ebay.co.uk. Chciałbym się zapytać jak wysyłacie przesyłki aby były szybkie i w każdym momemencie mógłbym sprawdzić gdzie są? Rozumiem że do 2kg najlepiej wysyłać listem a powyżej 2kg? Zależa...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 61 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż na Niemieckim Ebay .Promowane aukcje na 30 dni , Proszę o pomoc

Witam , chciałbym wystawić aukcję na której znajdzie się 100 przedmiotów , aukcją miała by odbyć się na ebay.de Mam problem ponieważ nie wiem jak wystawić aukcję na 20-30 dni , udało mi się wystawić przedmiot na 10 dni płacąc 110 zł , na stronę weszł...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2401 Wyświetlenia
  • 14 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

jak odzyskać pireniądze

witam czy jest tu ktoś kto mi pomoże ........ sprawa wygląda tak spraedałem przedmiot , został wysłąny szybko ale poczta ekonomiczną co długo trwa , po jakimś miesiącu dostaję negatywa oraz oddaje pieniądze kupującemu , zakładam sprawę poczcie i po 2...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 31 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nowy regulamin na ebay .de i .at

Hej, otrzymaliście info podczas wystawiania przedmiotu na ebay .de lub .at? http://pages.ebay.de/help/sell/payment-process.html Czyli mam rozumieć, że najpierw wysyłamy przedmiot i potem dostajemy pieniądze? Coś mi tu śmierdzi....

EBAY.DE pomocy

witam dostałam takie info od ebay.de może ktoś mi wyjasni o co chodzi? hre Berechtigung Artikel zu verkaufen wurde wegen eines Verstoßes gegen einen Grundsatz vorübergehend eingeschränkt. Für sieben (7) Tage können Sie keine Artikel einstellen. Es is...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 107 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

NEGATYW ZA CZAS DOSTAWY

Witam, wystawilem na ebay.co.uk przedmiot za czas dostawy dalem przesyłke do 10 dni roboczych, paczka doszła w 6 dni roboczych, niestety kupujący wystawil negatyw za opoźnienie w dostawie, jak sami widzicie raczej niesłusznie. Czy mam pisać do niego ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 78 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż eBay.de i lokalizacja produktu.

Witam, Chciałbym zacząć sprzedaż na eBay.de. Firma zarejestrowana w Polsce, jednak chciałbym wysyłać przedmioty z niemiec (firma blisko granicy). Czy jest możlwość wysyłania z Niemiec bez niemieckiego adresu zameldowania? Oraz czy bez takiego adresu,...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 407 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay.de - wystawienie aukcji.

witam Mamy założone konto firmowe na ebay.de oraz konto PayPal (0 komentarzy). Próbuję wystawić aukcję KupTeraz na ebay.de i po przygotowaniu aukcji klikając wystaw zostaję przekierowany na stronę gdzie mam do wyboru 3 opcje (Bestätigen Sie Ihre Iden...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 95 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

"Featured items"

Dzialam na angielskim ebayu. Zauwazylem w niektorych kategoriach, ze aukcje sa wyroznione "Featured items". Pytanie wg jakich kryteriow te aukcje sie tam pojawiaja, albo jak je tam "wsadzic". O ile wiem nie da sie wypromowac jakos dodatkowo aukcji. P...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 36 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Faktury za korzystanie z Ebay - raz jeszcze

witajcie, Przepraszam za "odgrzewanie" tematu, który jest trochę niżej, ale nie potrafię sobie nadal poradzić z tymi fakturami za Ebay. Może mi ktoś łopatologicznie - krok po kroku powiedzieć, skąd i jak pobrać fakturę za ebay, w tym serwisie? Taką f...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 120 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań