Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Otrzymywanie płatności przez PayPal

Witam!Chciałbym wystawić dosłownie trzy przedmioty na zagranicznym eBay'u i nie wiem jak to jest z akceptowaniem płatności zza granicy przez PayPal.Czy muszę mieć konto specjalne PayPal, czy wystarczy osobiste? Na stronie PayPal w jednym miejscu prze...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 153 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rabat na aukcjach w procentach niemiecki ebay

Witam, Wie ktoś może jak można zrobić rabat żeby wyświetlało się rabat -10% lub 20% na niemieckim ebay? Wählen Sie den Rabatt aus, den Sie gewähren möchten Preisrabatt (außer Auktionen) Bieten Sie einen prozentualen Rabatt auf den Originalpreis an 10...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 665 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ceny aukcji w innych krajach

Witam. Chciałbym zapytać wszystkich przedających na zagranicznych ebayach o koszty. Chodzi mi dokładnie o podstawowy koszt, wersji kup teraz, zarówno koszty wystawienia przedmiotu jak i prowizji od przedmiotów sprzedanych. Zależy mi na cenach z Niemi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 98 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Limit sprzedaży na ebay.com , co .uk. i de

Witam.Jestem nowym użytkownikiem.Mam nałozony limit sprzedaży na ebay.com co.uk i de do 10 przedmiotów miesięcznie lub do 500$ miesięcznie.Co mam z tym zrobić?Czy po uzyskaniu kilku pozytywnych opinni limity znikną?Jeżeli tak to ile komentarzy musze ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 305 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

sprzedaż na Ebay.ca

Dzień dobry chciałbym zapytać czy zna ktoś zasady wystawiania aukcji na Ebay.ca ( limit miesięczny, koszt za aukcję ewentualnie za miniaturkę zdjęcia )?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 156 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zostałem oszukany na niemieckim ebayu

Witam! Niedawno założyłem sobie konto na ebay.pl. Postanowiłem zacząć sprzedawać na ebay.de, bo jest tam lepszy rynek zbytu. Wczoraj wystawiłem taką aukcje http://www.ebay.pl/itm/251068366038?ssPageName=STRK:MESOX:IT&_trksid=p3984.m1559.l2649 jakiś N...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 141 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

SPRZEDAZ NA NIEMIECKIM EBAYU

Witam! Chcialbym sprzedac przedmiot na niemieckim ebayu, ale nie mam nuiemieckiego konta bankowego i nie wiem w jaki sposob jestem w stanie zakonczyc procedure wystawiania przedmiotu?..co wiaze sie z oplata za wystawienie aukcji. Czy moge rozliczac z...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 6626 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

potwierdzenie od dostawców - pilne!

Witam wszystkich, Mam bardzo pilna sprawe. Ebay.de wycofalo wszystkie wystawione przeze mnie aukcje na meble ogrodowe z technorattanu. Oczywiscie potrzebuja potwierdzenia iz posiadam te meble. Sprawa wyglada nastepujaco: moja firma wystepuje w roli d...

wysyłka do USA

Hej, poradźcie czym wysłać buty do USA. Naczytałem się, że wysyłka pocztą jest ryzykowna bo nie można śledzić przesyłki, co paru mądrali z zagranicy wykorzystało i zgłaszali, że nie dotarł do nich towar, a paypal stawał po ich stronie:-( Na razie naj...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 190 Wyświetlenia
  • 8 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

No i doigralem sie bana...

PayPal zablokowal mi konto co jest rownoznaczne z banem na eBayu, no bo jak inaczej tu funkcjonowac... Podejrzewaja mnie o pranie brudnych pieniedzy i do odblokowania konta chca ode mnie: Dowod rejestracji firmy : Pomoże to nam upewnić się, że Twoja ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 378 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

dlaczego e-karta z mbanku nie działa ???

Witam, Chciałbym założyć kilka kont ebay aby móc sprzedawać na kilku zagranicznych kontach. Do tej pory mam jedno konto ebay z e-kartą z mbanku, która działa poprawnie i została dodana. Teraz zamówiłem druga podobną karte z mbanku ale pojawia się kom...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1547 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Prowizja od sprzedazy

Jak to jest. Niby prowizja od sprzedazy na ebay.co.uk to 10% ale cos jest nie tak. Mam 2 rozne aukcje, na kazdej 14,99. W jednej po sprzedazy pobiera mi GBP 1,563457, a w drugiej GBP 1,30263. W jednym i drugim przypadku nie jest to 10%. Z czego to wy...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 4937 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Urlop

Mam sklep zalozony na angielskim ebayu. Za tydzien udaje sie na urlop (na tydzien). Pytanie jak wlaczyc urlop? Albo jakies info, ze przesylki beda opoznione. Prosze o pomoc.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 34 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Anulowanie sprzedaży do USA

Witajcie , 3 tygodnie temu założyłam aukcje na sprzedaż mojego ciucha ,we wtorek bluzke sprzedałam na allegro ,wrociłam więc na ebay aby anulować licytację tej bluzki niestety spoźniłam się o 16 godzin i licytacja już trwała,zakonczyła sie wczoraj i ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 86 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań