Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Paczka zatrzymana przez Urząd Celny -INFO PILNE!!!!!

Witam, wysłałem do Kanady paczę z zdeklarowaną wartoscia, jako darowizna - i mam informacje ze jest zatrzymana przez Urząd Celny i czeka na zatwierdzenie przez celnika... czy mam czekać na odpowiedź z ich strony / czy poinformują odbiorce w Kanadzie ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 231 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wrogi zakup

Mam kłopot z kupującym, awanturnikiem. Odmówiłem mu kilka dni wcześniej sprzedaży normalnie w firmie, bo czułem że będą z tego tylko kłopoty. Chyba od marca pomagałem mu zupełnie bezinteresownie w instalacjach. Ostatnio czułem, że to awanturnik i będ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 76 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z oplata za przedmiot.

Witam. Wystawiłem na francuskim ebayu kilka pocztówek i jedna z nich została kupiona. Było to 16.07. Kilka dni temu kupujacy napisał, ze nie może wpłacic pieniędzy poprzez PayPal. Miałem zaległe opłaty do Ebay, więc pomysłem, że przez to mam zablokow...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 119 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Uszkodzona przesyłka a reklamacja USA

Witam, wysłałem przedmiot do USA listem poleconym priorytetowym, towar zapakowany bardzo dobrze w folię bąbelkową, włorzony do kartonika a kartonik do koperty bąbelkowej niestety towar doszedł uszkodzony, kartonik był rozszarpany i towar z niego wypa...

Idiotyczny negatyw - mogę coś zrobic?

witajcie, Sprzedaje na innym koncie, min. do NIemiec, dostałem komentarz od użytkownika z zerową ilością punktów, o treści: Komentarz negatywny. Nie mogę sie skontaktoać z użytkonikiem, towar zostal wyslany miesiąc temu.Czy mogę coś zrobić w związku...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 79 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

BLOKADA SPRZEDAŻY W JEDNEJ KATEGORII, BLAGAM O POMOC ;-)!!

WITAM, OD JAKIEGOŚ CZASU (PONAD PÓŁ ROKU) MAM ZABLOKOWANE MOZLIWOŚĆ WYSTAWIANIA RZECZY W KATEGORII "ODZIEŻ ETC... W INNYCH KATEGORIACH MOGĘ WYSTAWIAĆ, CZY KTOŚ WIE JAK SIĘ POZBYĆ TAKIEJ BLOKADY!?? PISAŁAM JUŻ DO EBAY.COM, UK I DE (BO Z REGÓŁY TAM SPR...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 101 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Blokada sprzedaży za granicą SPEŁNIAM STANDARTY !!!

witam. w zeszłym miesiącu dokładnie 27 czerwca dostalem meila od ebay o nałożeniu na moje konto blokady na sprzedaż zagraniczną ponieważ nie spełniałem standartów. przez miesiąc poprawiłem swoje konto udało mi się sprzedać jeszcze 27 wystawionych wcz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 257 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

eBay.de limit sprzedaży ?

Witam, Mam taki problem odnosinie sprzedaży na ebay.de a dokładnie problem z limitem, wystawiłem ok 12 aukcji po czym został nałożony na mnie prawdopodobnie limit, pzy wystawieniu 13 aukcji wyskoczył mi komunikat (patrz.niżej) zaznacza że wszystki au...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1128 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nie widzę swoich aukcji w niemieckim ebay.

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. Straciłem pracę 3 miesięce temu i chciałem coś posprzedawać,by mieć troszkę pieniędzy. Zrobiłem wysyłkę na cały świat,ale w niemieckim ebay nie widać moich aukcji - raz była widoczna,ale gdy drugim razem wszedłem na ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 156 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Blokada sprzedaży na ebay.de

Witam Od poniedziałku (25.06.2012) mam zablokowaną opcje sprzedaży. Kiedy loguje się na konto lub próbuje coś sprzedać wyświetla się taka informacja: "Wichtige Mitteilung Wir haben einige Aktivitäten in Ihrem Mitgliedskonto festgestellt und benötigen...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 395 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Giną przesyłki wysyłane do UK - u Was też?

witajcie, Czy u Was też występuje duży problem z zaginionymi przesyłkami wysyłanymi do UK, za pośrednictwem poczty?nie dość że dochodzą po 2-3 tygodniach (priorytety), to z 10% ginie ich po wyjściu z Polski. Może źle je pakuję? Mój towar wysyłam w ko...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 89 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań