Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Od 3 lat Poczta Polska nie ma priorytetów w Europie

Poczta Polska od 3 lat nie realizuje listów i paczek drogą lądową,wszystko jest posyłane samolotem.Niezależnie czy zapłaciłeś za priorytet czy ekonomiczny.Ten kto dopłacał do priorytetu tracił,klient tracił wszyscy tracili,nic nie zyskiwali. Insza in...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1495 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

sprzedaż na cały ŚWIAT

jestem nowym uzytkownikiem i prosze o pomoc jeśli wystawie przedmiot na polskim ebayu(w j.polskim) na cały świat to czy ewentualni kupujący np.w Hiszpanii będą go mieli w języku hiszpańskim ??? czy to prawda że wystawiając na cały świat nie ma gwaran...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 125 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z ponownym wystawieniem

Witam,mam problem z ponownym wystawieniem przedmiotu na ebay.de. Pojawia się błąd ceny kup teraz, próbowałem już zmieniać,itd i cały czas pojawia się komunikat: Bitte geben Sie einen gültigen Wert ein. Miał ktoś może podobny problem?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 49 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak mam zdobyc pozytywne komentarze?!

Witam, Nie dość że mam zablokowane wystawianie aukcji zagranicznych(chociaż zrobiłem powyżej 10 komentarzy, zrobiłem konto firmowe, ustawiłem waluty na euro) to jeszcze aukcje wystawione na polskim ebay (shipping worldwide) nie pojawiają się na innyc...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 719 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sklep na ebay.pl czy ebay.com

Sprzedaje produkty głównie przez ebay.com i mam pytanie odnośnie sklepu… Mam założony sklep na ebay.pl czy jest możliwość i czy warto założyć sklep na ebay.com… czy będą mniejsze prowizje od sprzedaży itp. oraz od wystawionych aukcji ? Czy wyjdzie na...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1183 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

poszukuje do obslugi konta na ebay.de lub ebay.co.uk

Poszukuje osoby/firmy mającej duże doświadczenie na ebay.de .lub ebay.co.uk.Oferta dotyczyłaby m.i.n : wystawianie aukcji, tłumaczenie tekstów, obsługę klienta , obsługa zwrotów prowizji, rozwiązywanie ewentualnych problemów wynikłych w czasie transa...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 508 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

eBay.de przełącza na eBay.pl

Witam, dlaczego przy wystawionych aukcjach na eBay.de,po zalogowaniu się na nienieckim ebayu, przy np: odpowiadaniu na pytanie klienta przełącza mnie na polski ebay??? Cała strona jest po niemiecku a okno z pytaniem i polem na odpowiedź w polskim. Ja...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 69 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Polski ebay a sprzedaż na angielskim, jak zmienic konto??

Witam, Założyłam konto w Polsce kilka lat temu i zaczełam używać go w Anglii i tutaj wystawiam i sprzedaję przedmioty. Zastanawiam się czy jest możliwość zmiany konta gdyż w tej chwili płatności muszę regulować w złotówkach i trochę przelicznik jest ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 110 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłanie do Anglii - limit ceny przesyłki

Witam, chciałem spróbować sprzedać parę przedmiotów do Anglii na ebay.co.uk niestety okazało się, że limit przesyłki wyniosi 4,75 funty. Poszperałem trochę i znalazłem informację, że dla sprzedawców międzynarodowych można jakoś ustawić wyższy limit (...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 54 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Adres Ebay a adres Paypal.

Dzień dobry, Sprzedając wielokrotnie spotykam się z sytuacja iż po spredaniu dostaje e-mail z ebay z adresem wysyłkowym do klienta inny niz adres wysyłkowy z Paypal. Mam pytanie którty adres jest obowiazujacy z Ebay czy z Paypal. Chodzi o to aby kupu...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 103 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy ktoś sprzedawał do Czech przez ebay.cz?

Witam,Chciałbym wystawić przedmiot poprzez ebay w Czechach.Podobno aby przedmiot pojawił się w w normalnej wyszukiwarce (nie poprzez wyszukiwanie zaawansowane) powinno się wystawić przedmiot w ebay danego kraju. Nie widzę jednak na ebay.cz nigdzie "s...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2701 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

sprzedaż za granicę, rynek niemiecki

Witam! Chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy odnośnie sprzedaży na niemieckim eBayu. Jestem zarejestrowany na eBay.pl, a chciałbym aby moje aukcje były widoczne także na zagranicznych serwisach. Jak mogę to zrobić aby się wyświetlały w zagranicznym s...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 71 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

jak zaplacić z karty Paypal a nie z salda konta ???

Witam, Na saldzie konta Paypal jak i zarowno na karcie mam pewne środki. Chcialbym zapłacic pewnej osobie pieniędzy przez Paypal ale uzywająć środków na karcie a nie na saldzie konta. W jaki sposób to zrobić, wchodząc na strone paypal.pl nie ma opcja...

Autorzy z największą liczbą podziękowań