Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Sprzedałem samochod na ebay.de i klient nie chce odebrać

Witam Mam problem z którym może ktoś już się spotkał. Sprzedałem na początku stycznia samochód na Ebay.de. Kupujący nie reaguje, nie dzwoni, nie pisze , kompletnie zero. Otworzyłem sprawę w centrum sporów ale nic to nie dało prócz zwrotu kosztów. Aut...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 183 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy proponować wysyłkę ekonomiczną za granicę?

Jak w temacie. Na razie sprzedałem jeden przedmiot za granicę. Chciałbym trochę więcej sobie pohandlować w UE. W związku z tym moje pytanie jak w temacie. Czy uwzględniać w cenniku wysyłkę przez Pocztę Polską paczek ekonomicznych? Czy proponować w ce...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 379 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

Co robicie gdy Was chcą oszukać?

Hej, mam następującą sytuację: Użytkownik, który zakupił odemnie 3 różne rzeczy, napisał że otrzymał tylko 2. Sprawdziłem książkę nadawczą, i waga przesyłki była 0,343 kg. Następnie zważyłem dokładnie takie same rzeczy (plus oczywiście koperta, opako...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 59 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

dziwny komunukat na ebay.de, prosze o pomoc.

Witam, Mam wystawionych kilka produktów na ebay.de, w jednej aukcji chciałem zmiejszyc ilość sztuk z danego produktu ale wyskakuje taki komunikat (dziwne to bo nie zwiększam ale zmiejszam) znowu w innej aukcji się to udało : " Wichtiger Hinweis für V...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 941 Wyświetlenia
  • 12 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

podpowiedzcie dobrzy ludzie ad numizmatyki

chciałbym sprzedać monety, lokalizacja moja Polska, monety stare mam np: Norwegia, Grecja, ok, zrozumiałe, powiedzmy Grecka Drahma, i tu mam dylemat, bo nie ma kategorii GRECJA, jest europa pozostałe, przy czym odszukałem taką monetę na ebayu i okazu...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 46 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

90 dni od pierwszej sprzedaży na ebay.de

Witam, Mam zamiar sprzedawać towar na neimieckim ebay'u mam dopiero 5 kmentarzy wiem ze potrzebuje min. 10 ( z tym raczej nie bedzie problemu) aby normalnie sprzedawać, jednak 2 warunkiem jest tez nakaz odczekania 90 dni od pierwszej sprzedazy czyli ...

jak dodać filmik youtube do aukcji...?????

Witam! mam problem z dodawaniem filmików z youtube do opisu aukcji.....wyskakuje mi taki komunikat: Please provide the correct information in the highlighted fields.Description - Your listing cannot contain javascript (".cookie", "cookie(", "replace(...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1523 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

nie mogę wystawić aukcję w zagranicznym ebayu

chciałem wystawic aukcję na amerykańskim, brytyjskim i niemieckim ebayu i wyskakuje mi komunikat: "You're not allowed to sell internationally at this time. Before you can sell internationally, you need to receive 10 selling feedbacks and 90 days must...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 492 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Opóźnione przesyłki przed Świętami

Hej, jak u Was stoi sprawa z przesyłkami przed Świętami? Wszystkie dotarły na czas? U mnie z 10 klientów i każdy narzeka, że jeszcze nie dostał przesyłki. Tracking na Royal Mail milczy....Deutsche Post też. U Was też tak jest? Kilku klientów zamówiło...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 225 Wyświetlenia
  • 13 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zablokowana możliwość sprzedaży

Witam, od jakiegoś czasu mam następujący problem. Sprzedawałem kilka przedmiotów w miesiącu na ebay.de. Zacząłem dostawać więcej niskich ocen głównie za czas dostarczenia przedmiotu. W końcu dostałem wiadomość, że nie spełniam standardów sprzedającyc...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 228 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Naciąganie przez klienta

Witam, Sprzedałem buty pewnej osobie z USA. Dostałem pieniązki na paypal, buty zostały wysłane i dotarły do klienta. Na aukcji zaznaczyłem ze buty są nowe, jednakże po otrzymaniu paczki kupujący stwierdził ze o ile buty są nowe, tak pudełko do nich j...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 89 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysłana paczka a przyznanie zwrotu kupującemu i negatywny komentarz

WitamMiesiac temu sprzedałem dywan do USA poprzez angielski ebay. Po otrzymaniu wplaty od kupujacego ocyzwiscie go wysłałem przesylka ekonomiczna. Kupujacy załozyl spor z powodu nieotrzymania przesylki. Ja w tym sporze odpowiedzialem podajac wszystki...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 141 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań