Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

koszty przesyłki a prowizja od sprzedaży

Witam, Jak zaznaczyłam w wątku dotyczącym jężyków obcych ("Tłumaczenia") jest nowym użytkownikiem ebay i z tego wynika pytania. Jak jest liczona prowizja od sprzedanego towaru? Biorą pod uwagę cenę towaru czy kwotę, która wpłacana jest na konto tj. c...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 268 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Saldo zamrożone

Witam, mam pytanie czy Wam też paypal zamroził kiedyś środki na 21 dni? Jak długo mieliście te środki zamrażane. Mi od początku października paypal blokuje płatności od kupujących. Oczywiście już powoli zwalnia mi te środki. Ale dalej jak cos sprzeda...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 220 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wystawienie przedmiotu na kilku aukcjach

Witam, mam pytanie odnosnie wystawienia przedmiotu w kilku serwisach ebay. Otórz nie mam 10 komentarzy a chciałabym wystawić przedmiot na ebay.com i uk stąd moje pytanie, czy wystawienie tego samego przedmiotu w tych dwóch serwisach jest zgodne z reg...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 371 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Komentarze jak to jest z praktycznego punktu widzenia.

Proszę bardziej doświadczonych sprzedawców o odpowiedź. Kto na ebay wystawia pierwszy komentarz. Kupujący czy sprzedający.Nie mam może jakiejś dużej sprzedaży ale w miesiącu sprzedałem przykładowo 15 przedmiotów. Przedmioty dotarły a brak od kupującg...

Wysyłka za granicę Pocztą Polską a Paypal..

Ostatnio ponoć coś się na Poczcie zmieniło mam więc pytanie do kogoś kto jest na bieżąco w temacie.. Czy obecnie wysyłki ekonomiczne są śledzone na całej trasie przewozu paczki czy tylko do granicy Polski? Jak wygląda ochrona sprzedających, czy Paypa...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1142 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jeszcze jeden temat. Jak wyegzekwować zapłatę za przedmiot ?

Mineło 2 tygodnie od zakupu pewnego przedmiotu na mojej aukcji. Mimo maili do tej osoby nie otrzymuję wpłaty.Jak to delikatnie rozwiązać kwota nie duża. Nie chcę się szarpać z kupującym ( kupujący ma 100% pozytywów i trochę zakupów )Widać, że kupuje ...

odzyskanie kosztów wysylki

witam. mam problem z kupujacym. gosc kupil ode mnie towar uzywany, uszkodzony i wszystko to bylo dokladnie opisane i widoczne na aukcji. doczepil sie jeszcze do jakichs minimalnych uszkodzen praktycznie nie widocznych (przyslal mi ich zdjecia) ktore ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 499 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż eBay.de Firma w DE. Wysyłka z Polski

Witam, mam kilka pytań: Mam firme i zameldowanie w de.Czy to wystarczy do założenia konta firmowego w serwisie eBay.de? Jakie dokumenty muszę przedstawić aby rozpocząć sprzedaż na eBay.de? Czy firma którą prowadze musi być zarejestrowana na niemiecki...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 699 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż do niemiec

Witam. Z góry przepraszam jeśli odgrzewam temat ale szukałem szukałem i nie znalazłem dokładnej odpowiedzie jak mogę sprzedawać w ebay.de. Mam konto założone na ebay.pl i chciałbym sprzedawać produkty w niemieckim ebayu. Proszę o pomoc jak to mogę zr...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 587 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż za granicę

Witam Chcę rozwinąć sprzedaż na zagranicę, nie jest mi to temat obcy (wiem co chce sprzedawać, wiem na czym mogę zarobić, wiem czym wysłać, mam własną działalność, sprzedaję na Polskim rynku itp.) Moje zamiary są następujące jednak nie wiem czy do ko...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 421 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Elektroniczny Nadawca a Ebay

Witam, Mam takie pytanie odnośnie Elektronicznego Nadawcy Polskiej Poczty. Jeżeli chodzi o allegro można sobie zimportować wszystkich kupujących i nie trzeba osobno ich wpisywać wysyłając paczki. Czy jest coś takiego na ebay? Importowanie na Elektoni...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 565 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań