Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Faktura Ebay rozbieżności ze skarbowym

Witam, mam pytanie do sprzedających czy ktoś miał taki przypadek.Ze skarbowego przyszło powiadomienie że jest rozbieżność w tym co złożył Ebay jako faktury unijne za 3 kwartrał a to co wysłał nam jako FV w złotówkach.Oni jako deklarację wysłali mniej...

Przedmiot przestał się wyświetlać po wystawieniu innej aukcji

Wystawiłam przedmiot poprzez ebay.de i wyświetlał się w serwisie niemieckim, przez 1,5 godziny. Po chwili wystawiłam dwa kolejne i pierwsza aukcja zniknęła z wyników wyszukiwania, a dwie kolejne w ogóle nie pokazują się od początku.Konto mam firmowe ...

Wysyłka tylko do krajów UE

Witam! Czy w opcjach wystawiania aukcji jest możliwość wysyłki jedynie do krajów UE? Oraz czy istnieje możliwość ustawienia kosztów wysyłki osobno do każdego kraju (aktualnie przy opcji wysyłka za granicę wyświetla mi jedynie zryczałtowaną opłatę dla...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 295 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

jak wylaczyc tłumaczenie z angielskiego na polski-na amerykanskim e bay?

czesto wstawiam na ameykanskim Ebay-u i mam problem z bardzo agresywnym tłumaczeniem na polski , który igdy nie wcisne w odpowiednim momencie tekstu oryginalnego w opisie przedmiotu w HTML, pozostawia mi tekst przetlumaczony na j. polski .Co czesto k...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 373 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka z Polski do Wielkiej Brytani z PL do UK

Witam,Chcę zacząć sprzedaż na ebay.co.uk, czy ktoś z Was ma może jakiegoś przewoźnika, który jest tańszy od poczty polskiej jeżeli chodzi głównie o przesyłki listowe ( natomiast paczki też wchodzą w grę ). Pytam, ponieważ w moim przypadku są to przed...

Wystawienie aukcji na ebay.co.uk, tej samej co na ebay.pl

Witam,Mam taki problem, że chciałem już zacząć wystawiać aukcje bezpośrednio na ebay.co.uk, natomiast chciałem wystawić tą samą aukcję co na ebay.pl miałem wystawioną, ponieważ bardzo dużo czasu mi zeszło na wystawianiu jej na ebay.pl, poniewaz posia...

Menadzer sprzedaży - importowanie

Witam, Mam takie pytanie czy jest taka możliwość na ebay, żeby można było importować wszystkie adresy kupujących np. do Poczty Polskiej albo do aplikacji kuriera? Żebym nie musiała robić kopiuj wklej imie i nazwisko, ulica, kod, miasto przed każdym w...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 293 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Aukcje sklepu ebay na kilku portalach

Witam. Jak wiadomo sklep ebay można mieć tylko w jednym kraju na dane konto. Gdy przykładowo będę miał sklep na portalu US, to czy będę mógł wystawiać aukcje "sklepowe" na portalu DE, czy PL itd. Bardziej chodzi mi o to, czy będę mógł wystawiać na in...

Sprzedaż zagranicę prośba o radę

Od pewnego czasu myślę o rozszerzeniu sprzedaży na ebay. com, stąd mam pewne pytania.Konto mam zarejestrowane na ebay.com od kilku lat, kilkaset komentarzy, wszystkie jako kupujący. Czy mnie równiez będa obowiązywać limity 10 komentarzy jako sprzedaj...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 264 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż ne ebay.de

Witam serdecznie, Sprzedaję jakiś czas na konkurencyjnym portalu w polsce, chciałem przenieść się na ebay.pl oraz ebay.de. Doczytałem się żeby wystawiać na ebay.de trzeba uzyskać 10 komentarzy a nastepnie czekac 90dni. Niestety tym co sie zajmuje na ...

Powiązanie konta eBay z kontem PayPal na inne dane inny adres? Możliwe?

Witam, mam polskiego eBaya, chcę dodać konto PAyPall założone w Anglii z angielskim rachunkiem, czy da radę przyjmować wtedy płatności w funtach? Proszę doświadczonych użytkowaników o pomoc. Czy jest jakiś inny sposób, aby ominąć wypłatę środków z ko...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 227 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań