Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Pomoc przy otworzeniu sklepu

Mam kilka pytań dotyczących sklepu na ebay,mianowicie chce sprzedawac towar z pl w uk,tu tez mieszkam,wiec firma będzie angielska.Proszę mi doradzić... To są moje początki i nie wiem czy mam otworzyć konto jako prywatna osoba czy firma.... Chce sprze...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 174 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Drugie konto Ebay a sprzedaż zagraniczna

Witam wszystkich, Założyłem ostatnio kolejne konto na Ebay'u, ku mojemu zdziwieniu nie mogę na nim sprzedawać "za granicę". Moje główne konto ma dobrą historię, oceny 4.9, jest powyżej średniej i nie ma żadnych otawrtych spraw, 100% pozytywy (ponad 1...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 250 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

niesłuszny neutral

gosc kupil przedmiot na aukcji, w 2 miejscach było napisane ze czas dostawy to 14-18 dni roboczych, po tyg otworzyl sprawe ze nie otrzymał przedmiotu. Przedmiot dostał w 16 dniu roboczym od zakupu sprawe zamknął ale dał neutrala który mnie irytuje. C...

Czy coś jest nie tak w moich aukcjach? ebay.de, ebay.co.uk

Witam.Sprzedaję na niemieckim i brytyjskim ebay - ebay.de i ebay.co.uk .Niestety sprzedaż jest znikoma?Jak zwiększyć zainteresowanie aukcjami?Czy coś z moimi aukcjami jest nie tak? w ustawieniach wysyłki, płatności, cokolwiek??Czy cenę lepiej podawać...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 248 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nie ten dział ale najczęściej odwiedzany to zaryzykuję.

Takie pytanie z życia.Jest na rachunku PayPal 20.000 złWybieram 15.000 zł .Oczywiście wszystkie wysyłki sa w trakcie doręcznia.Co się dzieje jak zostaje na rachunku 5.000 zł a 20 osób zakłada spór ( hipitetycznie )Jak to wygląda z blokada skoro braku...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 145 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nowy czy stary patent?

Kupujacy kupuje kilka produktow, drobnica od 2 do 20€ ok. 10 produktow, na pewno wszystko spakowane bo bylo po jednej sztuce. Po miesiacu pisze ze w paczce nie bylo jednego gowienka za 4€ i mowi ze mam to doslac.Oczywiscie to gowno bym mu wyslal jak ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 171 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Płatność na ebay.de

Odpowiedzcie proszę czy kupującemu z ebay.de koniecznie po zakupie trzeba wysłać fakturę.Mam na mysli to powiadomienie w mailu.Wiadomo, że na de. można czekać z wpłatą 5 dni.Pacjent nie płaci nie odzywa sie ja zwracam się o zwrot prowizji.Ale czy był...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 539 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pytanie może głupawe ale...

Czy wystawiacie automatycznie opinie kupującemu natychiast po wpłacie czy czekacie na opinie od niego.Obiło mi się o uszy, że automatycznie wystawia pierwszy sprzedawca i tak robię i na razie się nie naciałem alejak to jest u Was w praktyce ?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 138 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Szok! można zidentyfikować ludzi którzy dają niskie oceny

Z łatwością zidentyfikowałem osoby które dały mi niskie oceny szczegółowe za zgodność z opisem 1 Przypadek pytanie kupującego hi is the razor sharpened already and if so how long does it last before resharpening is required thanks john odpisałem jasn...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 366 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

spór pilne

kupujący otworzył mi spór o niezgodnosc z opisem nie odzywa sie juz 10 dni da sie eskalowac spór do rozwiązania przez ebay?jak tak podpowiedzcie jak,dzieki

Nowe standardy obsługi klienta/ liczba tranzakcji

Witam, Jak pewnie już wiecie ebay od 20 sierpnia wprowadza nowe standardy obsługi klienta. Można miec max 5 % problemów w stosunku do wszystkich tranzakcji, czy moze mi ktos powiedziec czy jezeli jeden sprzedawca kupi w ciagu tyg np 10 różnych przedm...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1713 Wyświetlenia
  • 32 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Dlaczego Paypal nas tak łupie na prowizjach? bo ma takie oto wydatki...

Wiadomość od kupującego który założył mi spór i roszczenie,Paypal równieżotrzymał odpowiedź z poczty australijskiej,była to wiążąca odpowiedź admnistracyjna.Jednak Paypal woli rozdawać pieniądze na lewo i prawo I just received the item from the Post ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 283 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaz rezygnacja przed dostawą pytanie

Witam kupujący z nienmiec kupił przedmiot zaplacił przelewem na konto- następnego dnia rano wysyłka z warszawy 2 go dnia ( list piorytet )a w Niemczech zawieruszył się na na 4 dni ( nie było go w systemie) od wyslania 5 dni roboczych a Niemiec chce z...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 293 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Parę pytań początkującego sprzedawcy.

Witam wszystkich.Postanowiłem spróbować swoich sił na ebay. Mimo strachu przed zagranicą i Paypalem postanowiłem zaryzykować oszczedności życia. Mimo wertowania stron pomocy przez kilka nocy, mam pare pytań.1. Na co uważać i czego się wystrzegać podc...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 761 Wyświetlenia
  • 12 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań