spór pilne

kupujący otworzył mi spór o niezgodnosc z opisem nie odzywa sie juz 10 dni da sie eskalowac spór do rozwiązania przez ebay?jak tak podpowiedzcie jak,dzieki

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

spór pilne

tak na ebay.de mozna po 10 dniach wchodzisz do sporu klikasz Senden Sie eine weitere Antwort. potam Fall an eBay-Kundenservice übergeben i wysylasz.

Mi tak ebay usnal spór na moja korzysc bo klient otworzyl sprawe ze nie otrzymal przedmiotu.

ale najlepsze jest to ze jak np gosc ci otowrzy sprawe ze nie otrzymal przedmiotu a po np 2 dniach go otrzyma i zamknie spor to jest on traktowany na twoja niekorzysc, bo dopiero po uplywie 10 dniach od otwarcia sporu mozesz sprawe przekazac do ebay. tak wiec wychodzi na to ze najlepiej jak klient otrzyma towar po uplywie tych 10 dni, normalnie cyrk na kółkach hehe

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

spór pilne

dzieki dzisiaj jest 10 dzien jeszcze nie widze takiej możliwości jaką napisałeś może jutro bedzie można.z góry dziekuje jutro sie odezwe.mam dosyc tego wszystkiego nigdy nie dogodze niemcą nie smoge wystawiać już prawie 2 miesiąc sprzedaje używane czesci samochodowe wiecznie coś sie im nie podoba.

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź