Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Sprzedaż na niemieckim ebay, wysyłka towaru z Polski.

Witam. Od ponad roku mieszkam i pracuję w Niemczech. Mam legalną pracę i ze wszystkiego jestem rozliczny przez niemieckiego pracodawcę. Mam meldunek w Niemczech oraz konto niemieckie. Chciałem sobie dorobić trochę do pensji w Niemczech.W Polsce koleg...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 284 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż na Ebay.de. Czego potrzebuje i jak to działa.

Witam.Spotkałem się z różnymi opiniami i sposobami sprzedaży na ebay.de, sam już nie wiem które są prawdziwe, które nie, więc postanowilem dowiedzieć się u źródła. 1. Czy mogę (mając adres w Polsce) założyć konto na ebay.de i zacząć spzedawać? Jak na...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 803 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupujący bezpodstawnie zarzuca sprzedaż podróbki - co robić?

Witam.Sprzedałem kilka rzeczy na ebay.co.uk. Wszystko ok, wysyłałem w większości UPS i dostałem pozytywy. Meritum sprawy wygląda tak, że na ebay.co.uk kupujący z Francji kupił odemnie kurtkę za 79F + 20F wysyłka UPS. Paczka doszła i na drugi dzień do...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1141 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay spada na psy

Żeby handlować na Ebay musisz mieć nerwy ze stali i spore zeplecze finansowe na takie przypadki jak mój. Klient kupił rzecz, wszystko fajnie ale w sezonie świątecznym paczki jeżdziły upchane na maksa i została uszkodzona. Oczywiscie spór i tp. ale kl...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 478 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Klient chce zwrócić towar który prawdopodobnie został użyty.

Kupujący kupił Pendrive 128GB i stwierdziłe że jego radio w aucie jednak z niego nie czyta bo obsługuje tylko do 32GB i w związku z tym che oddać pendrive. Co byście zrobili ? Zapewne pendrive został użyty tzn.nagrał jakąś muze na niego i prubował od...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 222 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwrot czesciowy jak to zrobić

Witamkupujacy zarzucił zły opis - dla swietego spokoju przystałem i uzgodniliśmy ( czesciowy )zwrot tylko ze srodki zosta zablokowane ( przez pay )jak i nie moge zwrócić jak to zrobić wiecie to prosze o odpowiedż pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 345 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Oplaty ebay.de nie wiem za co zostaly naliczone

Witam ! Sprzedalem w srode przedmiot kupujacy zaplacil mi za niego wczoraj, i rowniez wczoraj zostala mi naliczona oplata w wysokosci 12 euro tj :8 euro : kostenbeteiligung für fehlgeschlagene lastschrift 4 euro : rückbuchung der zahlung per lastschr...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 391 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Super Sprzedawca ikonka -

Witam otwieram konto i jestem super sprzedawca ( jest ikonka ) ale na aukcjach jej nie ma - to po ki czort uznaja że jestem super sprzedawcą tylko dla mie samego ? - kupujacy nie widzi ? czy kiedys pojawi się ? dziekuje za odpowiedż

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 413 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

oferta sprzedaży na ebay.UK na ryczłcie

witam Prosze o pomoc.Jestem na ryczałcie nie na Vacie.Dzis wystawiłam oferte na ebay .uk a tam wBusiness seller information pokazany jest mój nip ale w formie VAT number a ja nie jestem na vacie .Prosze o pomoc

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 263 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wyssyłać czy nie wysyłać

Podowiedzcie co z tym fantem zrobić.Uzytkownik z Niemiec kupił przedmiot wpłacił natychmiast. Na drugi dzień paczka spakowana a ja dostaję maila od ebay, żeby nie wysyłać przedmiotu bo użytkownik niezarejestrowany. Prowizja zwrócona wystawienie też a...

Próba wymuszenia zwrotu

Kupujący próbuje wymusić zwrot pieniędzy ode mnie jako sprzedającego mimo iż nie ma do tego podstaw. Założył sprawę przeciwko mnie. Ebay wysyła mi wiadomości z automatu, w których nie ma żadnych przydatnych informacji. Z góry zakłada, że jestem winny...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 343 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Jak bronić swojego dobrego imienia przed idiotami.

Przepraszam z góry wszystkich delikatnych i serwis ebay za to, że nazwałem kupujacego idiotą. Return reason: It appears counterfeit or fake Comments: I am also going to make a claim via paypal for a full refund including shipping. These shoes are fak...

Sprzedaz na roznych ebayach

Witam ! Od jakiegos czasu mam konto odblokowane na sprzedaz zagraniczna. Dokladnie nastawiony jestem na ebay.de. Mam juz wystawione te 40 przedmiotow... Problem polega na tym ze slyszalem ze od 100 przedmiotow/sztuk ebay.de blokuje wystawianie aukcji...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 784 Wyświetlenia
  • 13 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań