Wyssyłać czy nie wysyłać

Podowiedzcie co z tym fantem zrobić.

Uzytkownik z Niemiec kupił przedmiot wpłacił natychmiast. Na drugi dzień paczka spakowana a ja dostaję maila od ebay, żeby nie wysyłać przedmiotu bo użytkownik niezarejestrowany. Prowizja zwrócona wystawienie też a pieniądze na PayPal są. Dzwonię do PayPal ale oni problemu nie widzą jednak skoro ebay wycofał transakcje radzą przesyłki nie wysyłać.

Zakup w czwartek mail od ebay w piątek. Narazie czekam nic się nie dzieje uzytkownik nie zarejestrowany ma 4 pozytywne transakcje. Pieniądze nadal nikt nie wycofał z PayPal.

Dziś kupujący napisał maila kiedy wyślę mu dokonany zakup. Hmmm ebay w szablonowo sugeruje abym się nie kontaktował z użytkownikiem.

Co robić. Wysłać czy nie. Pieniądze zwrócić z PayPal i wyjasnic zaistaniła sytuację ?

Korespondencja z ebay z poslizgiem a klient czeka.

Mieliście coś takiego ?

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Wyssyłać czy nie wysyłać

a to dziwne, ze uzytkownik nie zarejestrowany i kazali nie wysylac

 

U mnie kilka dziennie kupuje nie zarejestrowanych i jakos i ebay nigdy mi takiego czegos nie przyslal a bylo okej

 

Raz mi sie kazal wstrzymac z wysylka, ale to dotyczylo PayPal'a

 

Ja bym zwrócił jednak pieniądze, a jakby wystawil negatywa to bym sie podparl wiadomością od serwisu

 

 

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Wyssyłać czy nie wysyłać

No właśnie dziwne. Może napisze do niego niech wyjaśni sprawę z ebay albo się zarejestruje. Jak nie to zwrócę mu pieniądze a podkładkę mam od ebay, że nie kazano wysyłać.

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź