Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Wysyłka do USA termin doręczenia, dwa konta paypal

Witam1. Chciałem zapytać osoby mające doświadczenie w wysyłce do USA przez pocztę polską, jaki jest czas doręczenia towaru za pomocą global expres i listu poleconego prior, dokładnie ile dni to zajmuje.2. Czy istnieje firma kurierska która wysyła pac...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2300 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak wyglądają zwroty w Ebay- przykład

Kupujący otwiera spór o niezgodność z opisem,podaje powód wyssany z palca,może napisac cokolwiek,nie analizują tego.Sprzedawca zgadza się na zwrot,jesli się nie zgodzi to zostaną mu zabrane pieniądze i we wskaźnikach zaznaczone "sprawa zakończona bez...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1119 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

jak ustawić ceny wysyłki na ebay.com dla poszczególnych krajów?

Witam nie potrafie znaleść warunków sprzedaży, chciałbym ustawić róźne ceny dostawy dla różnych krajów. Np, na całą europę jedną stawkę, plus kilka innych krajów a na resztę z osobna. Chciałbym aby dane zasady z automatu były zastosowane w już istnie...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 757 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Widoczność ofert ebay.co.uk i ebay.de kilka pytań

Witam wszystkim, zaczynam przygodę z ebay i mam kilka pytań: W tej chwili na ebay.co.uk mam limit 10 sprzedanych rzeczy na miesiąc, mam już 6 komentarzy poz. i 90dni od pierwszej sprzedaży czy mogę bez obaw wystawić towar na zarejestrowanym innym kon...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1284 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

ebay plus co to takiego ?

Jestem sprzedającym zarejestrowanym w Polsce. 90% aukcji wystawiam na ebay,de.Od pewnego czasu dostaję maile na skrzynkę od ebay.plus Co to takiego i co mi daje to ebay plus.Maile sa z adresu ebay.de.Nie przychodza one na skrzynkę wewnętrzną ebay a t...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2255 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zarejestrowanie konta ebay.de na spółkę Ltd w UK

WitamJestem świeży w tym temacie. Posiadam Spółkę Ltd w Wielkiej Brytani. Do tej pory działaliśmy na terenie Polski. Chciałbym również rozszerzyć sprzedaż na ebay.de. I tu moje pytanie czy jest możliwość otwarcia konta firmowego ebay.de na tę działal...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 429 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! SKLEP NA EBAY.DE

Witam wszystkich. Jakiś czas temu zacząlem wystawiać aukcje na ebay.pl żeby otrzymać 10 pozytywnych komentarzy i otrzymać możliwość sprzedaży na ebay.de oczywiście otworzyłem w naszym serwisie SKLEP i uzbieralem prawie 1700 aukcji. Otrzymalem owe kom...

Rozwiązane! Ktoś licytuje aukcje ale...

Czy mogę sprawdzić kto licytuje aukcje,jaki użytkownik albo hociaz jakiś jego pseudonim lub co kolejek?Chodzi o to ze chce zobaczyć czy to jakiś gościu co ma 0 komentow czy np 200 pozytywnych.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2055 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay zagraniczne a język

Witam jak pewnie zauważyliście jestem nowy na eBay(poprzedni temat tez pisałem)I teraz mam pytanie niezbyt dobrze znam języki obce angielski znam ale tak pół na pół i czasami coś napisze ale nienawidzę i tu moje pytanie jak mam tłumaczyć z jednej str...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 576 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! ebay.pl a zagranica

Witam jestem nowy na eBay lecz znam się na handlu przeniosłem się na eBay z allegro ponieważ wkurza mnie ich polityka.Ale dobra teraz na temat otóż tak mam narazie 0 komentarzy i konto od miesiąca.I mam kilka pytań:Jak wystawić żeby towar był widzian...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 874 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak zmniejszyc cene

Witam Często na aukcjach jest podana cena pierwotna oraz nowa mniejsza cena, przy ktorej na czewono podany jest upust procentowy .Jak sie to robi ?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 435 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nie działa śledzenie listów poleconych w USPS

Witam Od dziś widzę na stronie UPS taki komunikat dla wszystkich moich listów poleconych wysłanych do USA  USPS Tracking™ is unavailable for this product for POLAND.Szukałem po necie - jedyne co się dowiedziałem, że teraz już tak będzie. Potwierdzil...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 5090 Wyświetlenia
  • 76 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Najlepsza wysyłka do UK

Witam, będę wysyłać do UK małą paczuszkę, właściwie to list. Zastanawiam się nad najlepszą formą wysyłki. Czy list polecony priorytet Poczty Polskiej to dobra opcja? Na co się to przekłada - czy to jest Royal Mail Signed? Czy orientuje się ktoś może,...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 412 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kanadyjskie służby celne odmówiły przyjęcia listu poleconego z .....

HejWysłałem poleconym do Kanady kilka pomalowanych figurek do Warhammera i okazało się, żeCanada Border Services Agency odesłała mi ten list z wieloma pomarańczowymi nalepkami z napisem REFUSED DO NOT DELIVER IN CANADA. Wysłałem kilka listów już do K...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 607 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Oferta drugiej szansy

Witam. Sprzedałem z licytacji skrzynię biegów do zabytkowego auta.Cena końcowa 1012 euro. Niestety kupujący jest zarejestrowany 6 dni wcześniej z zerowym dorobkiem z Japonii.Nie oferuję wysyłki do tego kraju tylko na Europe.Czy mogę łatwo rozwiązać t...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 414 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań