Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Klient otwiera spór - nie otrzymał przedmiotu

i co ja mam zrobić ? co za bezsens to jest, gość mi zakłada spór mimo że po wpisaniu numeru przesyłki (dodam że wysyłam GLOBAl EXPRES , bo Pani na poczcie zapewniała że jest najbezpieczniej) jest taki komunikat."Your item arrived at the PEABODY, MA 0...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 306 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Klient otwiera spór - nie otrzymał przedmiotu

Witam, sprzedaje od kilku miesięcy na ebay, trtafił się klient który kupił dwa przedmioty za jeden zapłacił, za drugi nie zapłacił, pytam w e-maily czy będzie płacił za drugi czy anulować - zero odpowiedzi 2 dni, więc wysyłam ten który opłacił, dziś ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2102 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rabat od sprzedaży ebay.de

Witam Możecie zerknąć na swoje faktury ze sprzedaży na niemieckim ebay?Przy sklepie TOP lub PREMIUM powinno być odpowiednio 2.5% lub 5% rabatu od prowizji. Tak przeglądam ostatnie faktury i nigdzię nie mogę znaleść takiego rabatu.Są zwroty za prowizj...

Sprzedawcy! na baczność przed kupującym!

http://ocsnext.ebay.com/ocs/sr?&query=2973 tutaj macie tutorial jak kupujący może was załatwić,jeśli nie przyślecie mu etykiety wysyłkowej (w PL nic takiego nie funkcjonuje) to on nie musi odsyłać. (nawet jeśli dostarczycie mu etykiete -to prawdopodo...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1111 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

Niesłusznie rozstrzygnięty spór !! Jak się od tego odwołać ?

Witam .Problem leży tej natury, że pewnego razu kupujący z Afryki który ma zero komentarzy postanowił zrobić sobie u mnie zakupy. Dokonał zakupu jednej rzeczy, została wysłana przed czasem określonym w aukcji. Niestety trafiła na urząd celny do Afryk...

Księgowanie sprzedaży poza UE

Cześć,w jaki sposób księgujecie sprzedaż dla klientów zagranicznych, spoza UE? Czy należy wystawić fakturę Vat i paragon, tak jak w przypadku krajów UE, czy wystarczy sam paragon? Bo w tej sytuacji to jest już eksport. Jak sobie z tym radzicie?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 481 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż za granicę (do UE i poza) - czy mogę być nievatowcem?

Witam, Proszę o napisanie mi następującej rzeczy: jeśli firma sprzedaje na Ebay i w Polsce korzysta za zwolnienia VAT (bo nie przekracza limitu 150 tys) to czy sprzedając za granicę (również nie przekraczając limitów VAT w danym kraju) sprzedawca roz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 334 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

4 sprawy w centrum rozstrzygania - ten sam sprzedawca.

Witam opiszę małą przygodę może ktoś doradzi co zrbić. Sprzedałem kupującemu z argentyny przedmiot w styczniu - wysłany na czas wszystko niby ok, aż tu 1 marca otrzymuję zwrot przesyłki na pierwszy rzut oka wszystko ok przesyłka "non reclame" jednak ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 528 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak amerykus-azjata okradł na braku śledzenia w systemie poczty

Cała sprawa zaczęła się w październiku 2015. Kupił dwa elementy . Po dwóch tygodniach otworzył sprawę ,że nie dostał paczki więc postanowiliśmy wysłać kolejną tym razem global expressem żeby się nie zgubiło. Dotarła. Otworzyliśmy jednocześnie reklama...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 536 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Sprzedałem,wysłałem,ale pieniędzy nidostalem od PayPal

Mój problem wygląda tak sprzedałem csa na eBay.com super fajnie wszystko gościu zapłacił i wystawił pozytyw,gdy wchodzę na PayPal widzę 0zł i myślę kur** ale patrze środki oczekujące się zgadzają z kwotą kupna i co i wchodzę i widzę że:kwota będzie z...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 5610 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Reklamowanie. Czy to dozwolone ?

Odpowiedzcie proszę czy wolno w opisie aukcji zamieszczać informację, że można kupować towar też na innym koncie ebay ? Oba konta należą do tej samej firmy. Czego nie znajdziesz tu możesz na naszym drugim koncie. Coś w tym rodzaju.Na jednym koncie je...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 215 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

List fixed price listing on eBay.pl

Hello, we are company from Germany with own store (http://stores.ebay.de/4x4-discount) and we are listing our products (translated to proper language) also on EBAY-IT, EBAY-FR, EBAY-UK and now we would like to list our products also on EBAY-PL but we...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 295 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań