Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Poprzednia wersja eBay.co.uk ?

Witam, jakiś czas temu eBay.co.uk zmenił wygląd wystawiania swoich aukcji. Wcześniej jak edytowałem auckjie z wieloma wariantami rozmiary danego przedmiunu były pokolei tzn : XSSMLXLXXLPo tej zmienie na "lepsze" wygląda to mniej więcej tak : MXLSXXLX...

Wystawianie rzeczy na Ebay.uk i Ebay.com jednocześnie

Witam. mam takie pytanie. Ostatnio pozmieniało sie trochę w wystawianiu przedmiotów na ebay.uk i czy jest gdzieś dalej opcja która jak ją zaznaczę to ta rzecz jest widoczna na ebay.com i ebay uk jednoczesnie oczywiscie za drobną opłatą. Proszeo pomoc...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 339 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak zakończyć akceptację zwrotu. Proszę o pomoc

Proszę pomoc bardziej doświadczonych sprzedawców ja postąpić w sprawie akceptacji zwrotu. Kupujący zarządał akceptacji zwrotu i abym pokrył przesyłki w obie strony. Cwaniak z Australii napisał stek bzdur a co mnie zdenerwowało to to, że otzymał podró...

pytanie o wznowienia aukcji ebay de

Dzień dobry mam pytanie chodzi o ebay de jak ustawić opcje wzowienia aukcji ( automatycznie) w której zakladce wiem żę na dole..pamietam kiedyś ustawiłem - wróciłem na reczne i zapomniałem dziekuję za odpowiedz

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 356 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

ANKIETA - ILE CZEKACIE NA KASE Z EBAY.DE

ZAŁOZYLEM TAKI TEMAT BO RECE MI JUZ OPADAJA , sprzedalem poprzez ebay.de felgi do auta , poszly do finlandii , kupujacy wplacil poprzez strone ebay.de paypal, felgi sprzedalem 5 stycznia - dostalem mail z ebay.pl ze pieniadze wplynely 9 stycznia 2012...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2277 Wyświetlenia
  • 10 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Admistracja Ebay - brak możliwości kontaktu z istotą rozumną

Dostaję negatywa o treści "picture is very decptive. product is verry small amount of paste" w treści aukcji opisane wymiarySizes case: 4 x 3 x 1,5 cm. Oczywiście napisałem jak najprędzej,otrzymałem odpowiedź która była niegramatyczna,dopiero później...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 458 Wyświetlenia
  • 9 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Po raz kolejny zostałem okradziony przez eBay

eBay zabrał mi pieniadze i towar. Generalnie chodziło niby o drobnostke - kupujacy stwierdził że towar (odzież) mimo ze ma wszystkie etykiety ale został wyprasowany żelazkiem nie jest nowy bo był wyprasowany żelazkiem ( co jest jakims absurdem zwykłe...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 539 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 2 podziękowania

Refund a dostarczony przedmiot

Wysłałem do USA paczkę, na moje nieszczęście drogą morską, co jednoznacznie wydłuża czas dostawy. Kupujący założył spór i poprosił o pomoc ebay. Na początku byłem dogadany ze sprzedawcą, że zwrócę mu koszty przesyłki, ale nagle stał się niecierpliwy ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 581 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka dużych przedmiotów

Witam,Czy ktoś ma jakieś sensowne rozwiązanie na wysyłki poza UE dużych i ciężkich rzeczy?Mam na myśli przesyłki paletowe na palecie większej niż euro. Wyceny, które znalazłam przekraczają 5tys zł za USA... Może znajdzie się doświadczony sprzedawca, ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 348 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Koszty prowizji na EBAY.DE

Witam! Sprzedaję od jakiegoś czasu na EBAY.DE, otworzyłem sklep i jestem w szoku z prowizją jaka mnie spotyka.Podam na przykładzie : Sprzedałem używaną pompę ABS za kwotę 449euro Cena końcowa: EUR 449,00 (Kup teraz), prowizja od ceny końcowej w wysok...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 6659 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań