Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Jak u Was sprzedaż?

Hej,jak u Was ze sprzedażą przed świętami? Ruszyło coś? USA dochodzi na czas? U mnie problem rozwiązany, mniej zwrotów, mniej reklamacji itd. Jedynie Anglia opóźnienia.

time.jpg
Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 193 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż za granicę kilka pytań

Witam. Mam zamiar sprzedawać klucze do gier na ebay i chciałbym żeby oferta była widoczna na ebay.com .co.uk i .de bez żadego klikania w opcje zaawansowane czy coś podobne, po prostu ktoś wpisuje nazwe gry i wyskoczy mu moja aukcja. Wiem, że muszę za...

Wysyłka elektroniczna

Witam, Zamierzam sprzedawać oprogramowanie w formie kluczy elekotrnicznych na ebay.com, jednkaże nigdzie nie znlazłem w opcjach aukcji, wysyłki za pośrdenictwem maila. Czy mógłby mi ktoś poradzić jaką opcję wybrać, skoro wszystkie dotyczą wysyłki w f...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1252 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Zwrot po 14 dniach

Czy kupujący może zwrócić towar po 14 dniach ? Pytam gdyż kupujący otrzymał przedmiot 18 lipca 2017https://sp.com.sa/en/Electronic/Pages/TrackShipment.aspx?k=CP193057793PLWystąpił po dziś 5.08.2017 czyli mineło 19 dni. Czy to zgodne z regulaminem ? K...

Zwrot pieniędzy a uwzglęniona reklamacja

Witam, mamy takie dwie sytuację. Nadaliśmy przesyłkę, kupujący po 3-4 tyg. zgłasza problem z przesyłką, że jej nie otrzymał. Ebay/Paypal zwraca kasę kupującemu, my w międzyczasie składamy reklamacje. Odpowiedź otrzymujemy po kolejnych 30 dniach że pr...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 485 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Proszę Was o bezpośredni link do obsługi ebay.com

Musze się ustosunkować do maila od ebay.com ale nie mogę znaleźć opcji gdzie mam wpisac swój elaborat.Nie mogę przedrzeć się przez gąszcz linków aby znaleźć "okienko" gdzie mogę się ustosunkować.Poprostu bezpośredni link gdzie otworzy mi się strona g...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1094 Wyświetlenia
  • 8 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Widoczność zdjęć aukcji w szablonie na różnych urządzeniach

WitamMam problem ze zdjęciami na moich aukcjach. Dopiero rozpoczynam wstawianie także przepraszam za lamerskie pytanie. Na aplikacji iphone część się wyświetla innej części tych zdjęć nie widać tylko ramki z błędem. Na dwóch komputerach widać wszystk...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 438 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy przesyłka wróci do sprzedawcy jeśli kupujący podał zły adres do wysyłki? Proszę poradzcie mi coś

Proszę poradzcie mi coś. Sytuacja wygląda tak, że przez pomyłkę podałam zły adres do wysyłki (mój zagraniczny adres) a sprzedawca oznaczył przedmioty jako "wysłane" co mam teraz zrobić? napisałam od razu do sprzedającego ale nie przeczytał chyba moic...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 90 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zły adres kupującego i ponowna wysyłka

Witam szanownych sprzedających. To teraz ja mam pytanie  Kupujący podaje zły adres (Wy oczywiście tego nie wiecie). Przesyłka wraca do Was po kilku / kilkunastu dniach z taką przyczyną. Informujecie kupującego, że przesyłka wróciła bo był podany zły...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2305 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 1 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań