Poważny problem z kupującym

Witam,

 

Sprzedałem płytę do Włoch, nowa, zafoliowana, oryginalna - japońskie wydanie zawierające charakterystyczny pasek OBI - wszystko zgodne z tym co było na aukcji. Wysłałem ją, podałem numery przesyłek itp itd. Po jakimś czasie kupujący otworzył spór, że płyta jest rozpakowana i zniszczona i poza tym to jest inne wydanie niż sprzedawałem. Załączył zdjęcie na którym widnieje ten sam album tylko wersja europejska, która nie posiada OBI.  Paypal zarządał ode mnie zwrotu pieniędzy dla kupującego a jego poprosił o odesłanie przedmiotu.  Zwróciłem i czekałem na odesłanie. Gdy dostarczono mi przedmiot okazało się, że kupujący podmienił płyty i wysłał mi zepsute europejskie wydanie. Wyszło, że straciłem i płytę i pieniądze.  Zgłosiłem sprawę ponownie do PayPala wraz ze zdjęciami i opisem całej sytuacji. Nie pomogło, gdyż według pracowników PP płyta była nieoryginalna itp, zbywali mnie kilka razy tymi samymi odpowiedziami.  Proszę o pomoc, co jeszcze mogę zrobić, żeby odzyskać albo sprzedany przedmiot albo pieniądze za niego?


Pozdrawiam. 

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Poważny problem z kupującym

Czarno to widzę. Nie wygrasz.

Mimo moich najlepszych intencji.

 

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Poważny problem z kupującym

Najpierw zwróciłeś pieniądze a potem czekałeś na przesyłkę? A czemu nie odwrotnie?

 

Trafiłeś na cwaniaka. Niestety.

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Poważny problem z kupującym

Zeby sprzedawac na ebay trzeba miec twardy tylek, tu sprzedawca nie ma lekko. Jest dymany z kazdej strony.

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź