anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pomoc dotycząca pierwszej sprzedaży PILNE

Witam,

 

Wystawiłem na aukcje laptopa i telefon wczoraj a dzis rano ktos zakupił przedmioty. Sa to osoby ze Stanów Zjednaczonych, nie posiadajacych zadnych komentarzy a z tego co zobaczylem konta byly zalozone dnia 21.05.2017. Dostałem informację ze muszę wysłać fakturę z łączną sumą do zapłaty. 

Czy mogłby mi ktoś pomóc wyjasniając wysyłkę do stanów i jak podać kupującemu ta fakturę z łączną sumą do zapłaty ? Czy czasem to nie jest zaden fake ze ktos kupił przedmioty z takiego konta ?

 

Dziękuję i pozdrawiam

Wiadomość 1 z 12
ostatnia odpowiedź
11 ODPOW. 11

Dot.: Pomoc dotycząca pierwszej sprzedaży PILNE

To prawda. Nawet nie jest usprawiedliwieniem posiadanie Windowsa w języku polskim. Aby obejść cło co drugi sklep w USA na życzenie kupującego obcokrajowca wgrywa system operacyjny w jego języku. Przy kontroli zawsze potem się tłumaczą, że ten laptop jest prywatny przywiozło się go ze sobą. Przecież system polski wszystko jak w Biblii i Koranie. Jeszcze wgra kilka plików trochę zdjęć i wszystko ok.
Piszę to bo to święta prawda bo byłem świadkiem takiej rozmowy klienta Niemiec w jednych ze sklepów w Nowym Orleanie. Sprzedawca proponował niemiecki Windows.

Wiadomość 11 z 12
ostatnia odpowiedź

Dot.: Pomoc dotycząca pierwszej sprzedaży PILNE

Witam, mam podobną sytuację z usa kupujący kupił 10 telefonów kupujący jest na ebay od dziś i też poprosił o fakturę na łączną kwotę

Wiadomość 12 z 12
ostatnia odpowiedź