anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot prowizji a ujeme punkty czy jakto tam się zwie.

Wysłałem buzę do Meksyku. Meksyk jak Meksyk doświadczenia różne miałem. W moich czasch było przysłowie " Niezły Meksyk" a odnosiło się to bałaganu i ..... więcej nie napiszę po jest przed 23  🙂 Wyslałem bluzę cena dość wysoka dla pewnoci EMS Poczta Polska. Bluza doszła wszystko ok ale kupujący stwierdził, że coś mu nie pasuje i czy może odesłąć. Oczywiście może nigdy nie robimy problemów. Kupuje ze sklepu. Paczka szła , szła szła aż doszła do nas. Minęło 45 dni od zakupu.

Zwróciłem mu 1000 zł i gdy zacząłem procedurę zwrotu prowizji bo oboje się na to zgadzamy nie mogę bo minęło 45 dni.

Czy teraz nie dostanę od ebay zwrotu prowizji i czy mam tak zwany minus ?

Mam taki pierwszy raz w tak długim okresie czsu.  Podpowiedzcie co robić i czy będzie to zaznaczone we wskaźnikach sprzedaży.

Dziękuję i pozdrawiam.

Grzegorz.

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Zwrot prowizji a ujeme punkty czy jakto tam się zwie.

Nie dostaniesz minusa,dostajesz jedynie gdy robisz zwrot prowizji z tytułu "wyczerpały mi się zapasy" i wtedy gdy nie zgadasz się zwrot lub zwracasz się do ebay aby to oni podjeli decyzję w sprawie zwrotu.Bo np przysłał swoje stare gacie zamiast brzytwy (miałem taki przypadek)

Meksyk proponuję zablokować,mało zakupów a dużo problemów.Ja już od dawna mam na blokadzie ten dziki kraj.

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Zwrot prowizji a ujeme punkty czy jakto tam się zwie.

Po mojej interwencji do ebay zwrócono mi prowizję bez żadnych konsekwencji .Meksyk jak Meksyk daleko i długo idzie potem sa kłopoty a EMS trochę za drogi. Cwaniaków to chyba najwięcje we Woszech albo jak mam takie złe doświadczenia z kupującymi z Włoch. Tak nawiasem do od dłuższego czasu myślę o sprzedaży tylko w Europie szybko i mniej kłopotów z drogimi przedmiotami. Jednak odwlekam to bo za mały jestem aby grymasić w klientach.

 

Mam takie hipotetyczne pytanie jak wiesz odpowiedz.

Sprzedaję przedmiot. Jednak zauwazyłem, że został sprzedany w sklepie stacjonarnym i w natłoku spraw nie został usunięty z ebay. Nie mam go. Zwracam kupującemu pieniądze przez PayPal ale nie zwracam się do ebay o zwrot prowizji w stylku brak zapasów. Czy wtedy ebay minusuje taka transakcję ?

Pozdrawiam.

 

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Zwrot prowizji a ujeme punkty czy jakto tam się zwie.

na 100 % nie jestem pewny ale wtedy masz minusa,wydaje mi się że jak nie ma wniosku o zwrot prowizji to domyślnie traktują to jak wyczerpanie zapasów

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Zwrot prowizji a ujeme punkty czy jakto tam się zwie.

Też tak myślę ale muszę się dowiedzieć u źródła tak da ciekawości.

Pozdrawiam.

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź