Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Rozliczenie podatku VAT w przypadku sprzedaży międzynardowej

WitamChciałbym zapytać o kwestie naliczania podatku VAT.Zamierzam z konta firmowego sprzedawać usługi elektroniczne a w związku z tym, że tego typu usługę należy opodatkować w kraju nabywcy chciałbym zapytać czy na platformie ebay jest możliwość aby ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 189 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wskaźniki sprzedaży Ebay.com

Witam, wchodzę na swoje wskaźniki sprzedaży i pojawia mi się informacja, że praktycznie dla każdej przesyłki w czerwcu nie podałem nr śledzenia z monitorawoaniem przesyłki mimo, że do każdej dodałem nr przesyłki i jest widoczne śłedzenie na Ebay (wys...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 230 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłki do UK szybki termin doręczenia

Czy wysyłać drobne przesyłki do UK. Ważne jest aby transport nie trwał dłużej niż trzy doby. Czy sprawdzi się polecony priorytet?? Może Global Express?? Jeśli kurier to jaki ?? Chodzi o przesyłkę do 50zł

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 207 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! ebay zakańcza mi aukcje na ebay.de

Ebay zakańcza mi aukcje, dzisiaj na tą chwilę zakończył mi 64 aukcje. Piszę do nich ale oni jakby za bardzo nie umieja mi tego wytłumaczyć.Mamy w swojej ofercie różne wycieraczki, różnych firm, które pasują do tych samych samochodów i nie da rady wys...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 437 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż za granicę - porady odnosnie promowania sklepu

Witam .wracam się z pytaniem czy znacze może instytucje / osoby zajmujące sie konkretnym doradztwem w rozwoju sprzedaży na Ebay ?Zależy mi głównie na sprzedaży na europę zachodnią , interesują mnie odpowiedzi na konkretne pytania oraz dodatkowe porad...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 231 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

wystawienie produktu na ebay.de

Witam, chciałbym rozwinąć sprzedaż na ebay.de, na próbę wystawiłem dwa przedmioty na zagranicznym ebay. Nie są one widoczne w wynikach wyszukiwania jeżeli przeszukuję ebay.de na komputerze, ale jeżeli wyszukuj na telefonie to są widoczne. Dlaczego ta...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 217 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwrot prowizji a ujeme punkty czy jakto tam się zwie.

Wysłałem buzę do Meksyku. Meksyk jak Meksyk doświadczenia różne miałem. W moich czasch było przysłowie " Niezły Meksyk" a odnosiło się to bałaganu i ..... więcej nie napiszę po jest przed 23  Wyslałem bluzę cena dość wysoka dla pewnoci EMS Poczta Po...

Pomoc dotycząca pierwszej sprzedaży PILNE

Witam, Wystawiłem na aukcje laptopa i telefon wczoraj a dzis rano ktos zakupił przedmioty. Sa to osoby ze Stanów Zjednaczonych, nie posiadajacych zadnych komentarzy a z tego co zobaczylem konta byly zalozone dnia 21.05.2017. Dostałem informację ze mu...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 351 Wyświetlenia
  • 11 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Płatność przez przelew z różnych krajów - jak ustawić

Witam , paypal zdecydowal zablokowac nasze konto z okolo 2000pln na saldzie na 180dni bez podania przyczyny . Korespondencja z nimi nie ma sensu .Jednak czytalem ze isteje mozliwosc sprzedazy i otrzymywanie wplat na konto , pytanie czy tylko ebay.pl ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 321 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pierwsza sprzedaż ebay.de

Cześć,mam kilka pytań co do pierwszej sprzedaży. 1. Jakie rodzaje dokumentów do rozliczeń podatkowych będą potrzebne?2. Mogę wysłać komuś paragon po polsku czy musi być po niemiecku? (Założyłem konto na ebay.pl i tymi danymi loguję się na ebay.de i s...

Spadki sprzedaży

Zanotowałem gigantyczny zjazd sprzedaży,wyczytałem na forum w US że oni mają tak samo.Cena,atrakcyjność itd już nie pomaga,sprzedawcy są sfrustrowani.Główny winowajca to zmiana sposobu wyszukiwania i widoczności z ofert.Też tak macie?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 492 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Eksport aukcji ze sklepu internetowego do Ebay.de

Witam, Sprzedaję na Ebay.de od kilku lat. Czytałem Wasze wątki odnośnie spadku sprzedaży na rynku niemieckim i podzielam zdanie większości. Niestety im człowiek bardziej się stara tym jest trudniej. Ale nie ma się co użalać trzeba się rozwijać i wzią...

Rozwiązane! Sprzedaż produktów wysyłanych drogą elektroniczną a zwroty dla kupującego

Witam , jesteśmy nowa firmą zajmującą się sprzedażą doładowań Playstation Plus , wysyłka odbywa się drogą elektroniczną i po wysłaniu towaru nie ma możliwości weryfikacji użycia towaru przez kupującego . Zapytanie kierujemy tylko dlatego gdyż już na ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 389 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Produkty spersonalizowane/na indywidualne zamówienie

Witam Wszystkich! Właśnie wchodzimy z towarem na niemcy. Produkty są spersonalizowane, zamawiane na indywidualne zamówienie klienta do domu, a dokładnie do wystroju wnętrz np. zasłony, firany, poszewki, itp. Ktoś z was miał może doświadczenia z wysył...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 331 Wyświetlenia
  • 9 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań