Opóźnienia przesyłek!!

Hej,

sytuacja jak zawsze.... opóźnienia!

 

U mnie głównie przesyłki do USA z przedziału 09 - 13 grudzień - koło 20-30 jak narazie.

 

Czy nękają Was kupujący? Bo ja to już słabo sypiam, a rano jak odczytuje maile to mnie głowa boli.

 

Szczęśliwego Nowego Roku!

Wiadomość 1 z 141
ostatnia odpowiedź
140 ODPOW. 140

Dot.: Opóźnienia przesyłek!!

tracking poleconych do UK urywa się na sortowni Heatrow,jak znajdzie się cwaniak to tracisz kasę.Ja sam nie mam z tym problemów

 

Na global expres nie masz żadnej gwarancji terminu,oni gwarantują jedynie zwrot kasy za wysyłkę jeśli minie 30 dni od zarejestrowania w kraju przeznaczenia i nie  będzie 1 próby dostarczenia.Cwaniacy z USA jak widzą że nie dadzą rady dostarczyć w 6 dni roboczych od zarejestrowania to wogóle nie skanują przesyłek.Za brak 1 próby po 6 dniach jest odszkodowanie z poczty 20 zł,złożenie reklamacji on-line trwa u mnie około 2 minut.

Wiadomość 91 z 141
ostatnia odpowiedź

Dot.: Opóźnienia przesyłek!!

a jak wygląda wysyłką GLOBALEM do UK ?? Może jest tak samo jak z Australią. 

 

Jak wysyłałem list polecony to tracking się urywał po wylicie w WAW, natomiast ostatnio jak wysłalem przesyłkę GLOBALEM to było potwierdzenie otrzymania przesyłki. 

 

Niestety ale sprzedaję drogie produkty i odszkodowanie nic mi tutaj nie daje, tylko w części pokrywa moją stratę. 

Wiadomość 92 z 141
ostatnia odpowiedź

Dot.: Opóźnienia przesyłek!!

tracking global expres do Australii działa i wysyłam tam tylko i wyłącznie tą formą,do U.K też działa tracking global

Wiadomość 93 z 141
ostatnia odpowiedź

Dot.: Opóźnienia przesyłek!!

wysyłał ktoś w marcu globalem do usa? normalnie już działa ?

Wiadomość 94 z 141
ostatnia odpowiedź

Dot.: Opóźnienia przesyłek!!

Ja na szczęście tylko jedną wysłałem 🙂 

 

nadana 09-03-2015, i od 11-03-2015 origin post is preparing - dziś dopiero 16 marca ale jak narazie nie zapowiada się kolorowo. 

 

 

Wiadomość 95 z 141
ostatnia odpowiedź

Dot.: Opóźnienia przesyłek!!

Marcowe przesyłki do USA u mnie narazie dochodzą normalnie.

Wiadomość 96 z 141
ostatnia odpowiedź

Dot.: Opóźnienia przesyłek!!

u mnie na 90% paczek do USA, z dni 1-9.02 - status jest taki, ze USPS ich nie zeskanował nawet.

Wiadomość 97 z 141
ostatnia odpowiedź

Dot.: Opóźnienia przesyłek!!

Czy ktoś może potwierdzić, że przesyłki wysyłane poleconym w marcu dochodzą w miarę normalnie (do 3 tygodni) ? 

Wiadomość 98 z 141
ostatnia odpowiedź

Dot.: Opóźnienia przesyłek!!

nie mogę tego potwierdzić,jeszcze żaden polecony wysłany w marcu nie dotarł do kupującego.

 

Wiadomość 99 z 141
ostatnia odpowiedź

Dot.: Opóźnienia przesyłek!!

franticgirl1
Użytkownik

Moje listy polecone wysyłane w marcu jak na razie w 90% dochodzą. Niektóre nawet z 9 marca są już doręczone. W porównaniu do stycznia i lutego jest  znaczna poprawa (odpukać). Za to nadal wiszą 2,12,17, 24 lutego. 

Wiadomość 100 z 141
ostatnia odpowiedź