INVALID ZIP CODE ebay.com

przy próbie edycji aukcji wystawionych na ebay.com (tylko na tym bo na ebay.de i uk działa normalnie) wyswietla mi na czerwono kod pocztowy do poprawienia -o co chodzi? sprzedawca który ma zlokalizowane miejsce wysyłki w Polsce już nie może wystawiać na amerykańskim ebay-u?

Wiadomość 1 z 16
ostatnia odpowiedź
15 ODPOW. 15

Dot.: INVALID ZIP CODE ebay.com

Niedługo się okaże, czy tak już zostanie, czy to tylko doraźne ich rozwiązanie na ten problem, no ale system puszcza, więc powinno być ok.

Wiadomość 11 z 16
ostatnia odpowiedź

Dot.: INVALID ZIP CODE ebay.com

No to żyjemy 😉 Bez uzupełnienia 'state' nawet przechodzi. Może coś ogólnie grzebali w tym module.

Wiadomość 12 z 16
ostatnia odpowiedź

Dot.: INVALID ZIP CODE ebay.com

Nawet kraj możesz zmienić, więc rypnęło im się po całości, ja tam zmieniam tylko kodzik przez nie pisanie go, aby nie prowokować ebay Emotikon: Szczęśliwy, no i lepiej nie wprowadzać w błąd klientów.

Wiadomość 13 z 16
ostatnia odpowiedź

Dot.: INVALID ZIP CODE ebay.com

Dobry pomysł.Działa!womanwink:

Wiadomość 14 z 16
ostatnia odpowiedź

Dot.: INVALID ZIP CODE ebay.com

tia... no doczekałem się bardzo pomocnej odpowiedzi:

 

"Dziękuję za kontakt z Działem Obsługi Klienta eBay.

 

Uprzejmie informuję Cię, że opisana przez Ciebie nieprawidłowość została zgłoszona specjalistom Działu Technicznego. Zajmą się oni szczegółową analizą przedstawionych przez Ciebie trudności i zaproponują najbardziej skuteczne rozwiązanie. Gdy tylko otrzymam odpowiedź, niezwłocznie się z Tobą skontaktuję. Z góry dziękuję za wyrozumiałość.

 

Mam nadzieję, że problem zostanie szybko rozwiązany. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości pozostaję do Twojej dyspozycji.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia"

standard amerykansky -miło i bez treści

Wiadomość 15 z 16
ostatnia odpowiedź

Dot.: INVALID ZIP CODE ebay.com

bo odpisał ci automatyczny boot wiec się nie nakręcaj.  To sa automatyczne odpowiedzi lub jakies wklejki "kopiuj" i "wklej".

Wiadomość 16 z 16
ostatnia odpowiedź